п’ята сесія VІІІ скликання

від 15.04.2021 р. №280

Про затвердження проєктів землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок

Розглянувши заяви юридичних, фізичних осіб про затвердження проєктів землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок та за поданням начальника Управління земельних відносин та комунальної власності Любочко С.М. (щодо п.2 даного рішення), згідно Закону України «Про Державний земельний кадастр», відповідно до статей 12, 20, 126 Земельного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Затвердити проєкт землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки Приватному акціонерному товариству «Трубний завод «Трубосталь», з «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» на «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості», кадастровий номер: 1810700000:01:015:0012, площею 0,9202 га, по вулиці Шатрищанській, 69 міста Коростеня.
1.1. Змінити цільове призначення земельної ділянки Приватному акціонерному товариству «Трубний завод «Трубосталь», з «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» на «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості», кадастровий номер: 1810700000:01:015:0012, площею 0,9202 га, по вулиці Шатрищанській, 69 міста Коростеня.
2. Затвердити проєкт землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки Управлінню економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради з «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» на «для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови», кадастровий номер: 1822384400:10:000:0065, площею 1,2000 га, по вулиці Григорія Сковороди, 48-А міста Коростеня.
2.1. Змінити цільове призначення земельної ділянки Управлінню економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради з «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» на «для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови», кадастровий номер: 1822384400:10:000:0065, площею 1,2000 га, по вулиці Григорія Сковороди,     48-А міста Коростеня.
3. Затвердити проєкт землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки Відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради з «для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування» на «для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти», кадастровий номер: 1810700000:02:001:0714, площею 0,0215 га, по вулиці І. Франка, 4-Д міста Коростеня.
3.1. Змінити цільове призначення земельної ділянки Відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради з «для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування» на «для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти», кадастровий номер: 1810700000:02:001:0714, площею 0,0215 га, по вулиці І. Франка, 4-Д міста Коростеня.
4. Затвердити проєкт землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки громадянці Рибак Людмилі Анатоліївні з «для індивідуального садівництва» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)», кадастровий номер: 1810700000:02:036:0080, площею 0,0394 га, в Товаристві колективного саду «Залізничник-2» Коростенського відділу Південно-Західної залізниці міста Коростеня.
4.1. Змінити цільове призначення земельної ділянки громадянці Рибак Людмилі Анатоліївні з «для індивідуального садівництва» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)», кадастровий номер: 1810700000:02:036:0080, площею 0,0394 га, в Товаристві колективного саду «Залізничник-2» Коростенського відділу Південно-Західної залізниці міста Коростеня.
5. Відділу у Коростенському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.
6. Рекомендувати громадянам, яким змінено цільове призначення земельних ділянок, звернутись до ГУ ДПС у Житомирській області для визначення статусу платника (пільговика) з податку на землю.

Міський голова                                                    Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                                        О. Олексійчук
Заступник міського голови                                                                      О.Ясинецький
Начальник Управління земельних відносин