перша сесія VІІІ скликання
друге пленарне засідання

від    01.12.2020 р. №7

Про затвердження старост Коростенської міської територіальної громади

З метою забезпечення представництва інтересів жителів населених пунктів, що увійшли до Коростенської міської територіальної громади з адміністративним центром в місті Коростені, керуючись ст.541 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування» міська рада

1.Затвердити на посаді старости Мельниченка Петра Володимировича
1.1.Присвоїти 7  ранг посадової особи місцевого самоврядування.
1.2.Визначити, що компетенція старости поширюється на  села: Берестовець, Обиходи, Обиходівка, Сарновичі.
1.3. Робоче місце старости (Офіс старости) знаходиться за адресою: село Сарновичі, вулиця Шкільна, будинок 1.

2.Затвердити на посаді старости Конюха Ігоря Миколайович
2.1. Присвоїти 7  ранг посадової особи місцевого самоврядування.
2.2.Визначити, що компетенція старости поширюється на  села Бехи, Вороневе, Сокорики.
2.3. Робоче місце старости (Офіс старости) знаходиться за адресою: село Бехи, вулиця Козаренка Романа, будинок 22-е.

3.Затвердити на посаді старости Ущапівського Олександра Петровича
3.1. Присвоїти 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування.
3.2.Визначити, що компетенція старости поширюється на  село Васьковичі.
3.3. Робоче місце старости (Офіс старости) знаходиться за адресою: село Васьковичі, вулиця Першотравнева, будинок 36.

4.Затвердити на посаді старости Сергієнко Наталію Миколаївну
4.1. Присвоїти 11  ранг посадової особи місцевого самоврядування.
4.2.Визначити, що компетенція старости поширюється на  села: Дідковичі, Булахівка, Межирічка, Барди
4.3. Робоче місце старости (Офіс старости) знаходиться за адресою: село Дідковичі, вулиця Низовська, будинок 1.

5.Затвердити на посаді старости Васьківську Світлану Петрівну
5.1. Присвоїти  7  ранг посадової особи місцевого самоврядування.
5.2.Визначити, що компетенція старости поширюється на  села: Кожухівка, Клочеве.
5.3. Робоче місце старости (Офіс старости) знаходиться за адресою: село Кожухівка, вулиця Центральна, будинок 31.

6.Затвердити на посаді старости Невмержицького Анатолія Олександровича
6.1. Присвоїти 11  ранг посадової особи місцевого самоврядування.
6.2.Визначити, що компетенція старости поширюється на  села: Михайлівка, Плещівка.
6.3. Робоче місце старости (Офіс старости) знаходиться за адресою: село Михайлівка, вулиця Вишняки,40-а.

7.Затвердити на посаді старости Ткачук Валентину Павлівну
7.1. Присвоїти 11  ранг посадової особи місцевого самоврядування.
7.2.Визначити, що компетенція старости поширюється на  села: Сингаї, Грозине, Шатрище, Немирівка, Купеч.
 7.3. Робоче місце старости (Офіс старости) знаходиться за адресою: село Сингаї, вулиця Героїв АТО, будинок 5.

8.Затвердити на посаді старости Смолянюк Наталю Василівну
8.1. Присвоїти 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування.
8.2.Визначити, що компетенція старости поширюється на  села: Стремигород, Болярка, Діброва, Майданівка.
8.3. Робоче місце старости (Офіс старости) знаходиться за адресою: село Стремигород, вулиця Центральна, будинок 24.

9.Затвердити на посаді старости Палюшкевич Валентину Миколаївну
9.1. Присвоїти 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування.
9.2.Визначити, що компетенція старости поширюється на  села: Хотинівка, Соболівка, Розтяжин, Домолоч, Іскорость, Новаки.
9.3. Робоче місце старости (Офіс старости) знаходиться за адресою: село Хотинівка,  вулиця Центральна, будинок 1.

Міський голова                                                     Володимир МОСКАЛЕНКО

забезпечення діяльності міської ради                                         О.Заєць
Начальник юридичного відділу                                                  Т. Камінська