тридцять восьма сесія VІІ скликання

від 16.04.2020 р. № 1831
Про продаж громадянину Іскяндерову Намігу Гідаяту-Огли земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вулиці  Героїв Чорнобиля, 27-А під приміщенням №3 міста Коростеня на якій розташований об’єкт нерухомого майна заявника

Розглянувши звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки по вулиці Героїв Чорнобиля, 27-А під приміщенням №3 міста Коростеня, відповідно до ст. 12, 127, 128 Земельного кодексу України, ст. 9 Закону України «Про оренду землі», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, міська рада

1. Погодити звіт про грошову оцінку земельної ділянки по вулиці Героїв Чорнобиля, 27-А під приміщенням №3 міста Коростеня.

2. Затвердити вартість земельної ділянки по вулиці Героїв Чорнобиля,  27-А під приміщенням №3 міста Коростеня, площею 0,0140 га, (кадастровий номер: 1810700000:02:002:0613) - в розмірі 64049,00 (шістдесят чотири тисячі сорок дев′ять гривень 00 копійок) грн. з розрахунку за 1 м2 – 457,50 (чотириста п’ятдесят сім гривень 50 копійок) грн. на підставі грошової оцінки.
3. Продати громадянину Іскяндерову Намігу Гідаяту-Огли земельну ділянку по вулиці Героїв Чорнобиля, 27-А під приміщенням №3 міста Коростеня, площею 0,0140 га, на якій розміщено об’єкт нерухомого майна заявника за 64049,00 (шістдесят чотири тисячі сорок дев′ять гривень 00 копійок) грн. для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
4. Зарахувати до суми, яку покупець сплатив за земельну ділянку по вулиці Героїв Чорнобиля, 27-А під приміщенням №3 міста Коростеня, авансовий внесок в сумі 16 253,85 грн. (шістнадцять тисяч двісті п’ятдесят три гривні 85 копійки), сплачений відповідно до договору №42 від 04.03.2020 року. Решта вартості земельної ділянки у сумі 47795,15 (сорок сім тисяч сімсот дев’яносто п’ять гривень 15 копійок) грн. має бути сплачена на р/р UA988999980314181941000006006, МФО 899998 Казначейство України, код  37909251.
5. Громадянину Іскяндерову Намігу Гідаяту-Огли оформити договір купівлі-продажу земельної ділянки, загальною площею 0,0140 га, по вулиці Героїв Чорнобиля, 27-А під приміщенням №3 міста Коростеня, за ціною визначеною цим рішенням.
5.1. У разі не підписання покупцем договору купівлі-продажу земельної ділянки, впродовж трьох місяців з дня прийняття рішення міської ради про продаж, рішення втрачає чинність.
6. Доручити міському голові Москаленко В.В. укласти від імені міської ради договір купівлі-продажу земельної ділянки, загальною площею 0,0140 га, по вулиці Героїв Чорнобиля, 27-А під приміщенням №3 міста Коростеня.
7. Додаткові умови продажу земельної ділянки по вулиці Героїв Чорнобиля, 27-А під приміщенням №3 міста Коростеня громадянину Іскяндерову Намігу Гідаяту-Огли.
7.1. Виконати обов’язки власника земельної ділянки згідно вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
7.2. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.
7.3. Використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням.
7.4. Забезпечити вільний доступ до проданої земельної ділянки для контролю за дотриманням власником умов продажу земельної ділянки.
8. Договір оренди по вулиці Героїв Чорнобиля, 27-А під приміщенням №3 міста Коростеня, може бути розірваний тільки з дати підписання договору купівлі – продажу земельної ділянки.
9. Попередити громадянина Іскяндерова Наміга Гідаяту-Огли, що право власності на земельну ділянку по вулиці Героїв Чорнобиля, 27-А під приміщенням №3 міста Коростеня може бути припинено у випадках передбачених ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

Міський голова                                                    Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                                          В.Вигівський

Заступник міського голови                                                                       О.Ясинецький

Заступник міського голови -