Доповідач:

Мельниченко О.П.-заступник начальника відділу комунальної власності управління економіки

Відділ комунальної власності управління земельних відносин та комунальної власності

Галузь:

Земельні ресурси

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 48-37
Про поновлення договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення

тридцять сьома сесія VІІ скликання

від 27.02.2020 р. №_____

Розглянувши заяви громадян та клопотання юридичних осіб про поновлення договорів оренди земельних ділянок, згідно статті 33 Закону України «Про оренду землі», відповідно до статей 12, 93, 124, 125 Земельного кодексу України, Положення про порядок справляння плати за землю на території міста Коростень, затвердженого рішенням тридцять першої сесії VII скликання від 23.05.2019 р. № 1464 «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки несільськогосподарського та сільськогосподарського призначення на території міста Коростень», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, міська рада

1. В зв’язку з закінченням строку дії, поновити договір оренди від 03 березня 2015 року земельної ділянки, яка надана рішенням тридцять восьмої сесії VI-го скликання Коростенської міської ради від 18.12.2015 року за №1723 в оренду Приватному акціонерному товариству «Трубний завод «Трубосталь», цільове призначення - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вулиці Шатрищанській, 71 міста Коростеня, кадастровий номер 1810700000:01:015:0033.
1.1. Встановити строк оренди Приватному акціонерному товариству «Трубний завод «Трубосталь» земельної ділянки, площею 0,0660 га, цільового призначення - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості: 5(п’ять) років.
1.2. Встановити розмір орендної плати за використання Приватному акціонерному товариству «Трубний завод «Трубосталь» вказаної земельної ділянки (3% від нормативної грошової оцінки): 6013,54 грн.(шість тисяч тринадцять гривен 54 копійки) в рік; 501,13 грн.(п’ятсот одна гривня 13 копійок) в місяць.

2. В зв’язку з закінченням строку дії, поновити договір оренди від 27 лютого 2015 року земельної ділянки, яка надана рішенням тридцять дев’ятої сесії VI-го скликання Коростенської міської ради від 22.01.2015 року за №1749 в оренду Приватному Акціонерному Товариству «Коростенський хлібзавод», цільове призначення - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вулиці Шолом - Алейхема, 67-Б міста Коростеня, кадастровий номер 1810700000:02:003:0603.
2.1. Встановити строк оренди Приватному Акціонерному Товариству «Коростенський хлібзавод» земельну ділянку площею 0,0095 га цільового призначення - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вулиці Шолом - Алейхема, 67-Б міста Коростеня: 3(три) роки.
2.2. Встановити розмір орендної плати за використання Приватному Акціонерному Товариству «Коростенський хлібзавод» вказаної земельної ділянки (6% від нормативної грошової оцінки): 4334,55 грн.(чотири тисячі триста тридцять чотири гривні 55 копійки) в рік; 361,21 грн.(триста шістдесят одна гривня 21 копійка) в місяць.
3. В зв’язку з закінченням строку дії, поновити договір оренди від  03 червня 2016 року земельної ділянки, яка надана рішенням шостої сесії VII-го скликання Коростенської міської ради від 24.05.2016 року за №228 в оренду громадянці Ткачовій Ніні Павлівні, цільове призначення - для будівництва індивідуальних гаражів по вулиці 1 Травня, в районі будинку № 35 міста Коростеня, кадастровий номер 1810700000:01:004:0210.
3.1. Встановити строк оренди громадянці Ткачовій Ніні Павлівні земельну ділянку площею 0,0009 га цільового призначення - для будівництва індивідуальних гаражів по вулиці 1 Травня, в районі будинку № 35 міста Коростеня: 5(п'ять) років.
3.2. Встановити розмір орендної плати за використання громадянці Ткачовій Ніні Павлівні вказаної земельної ділянки (6% від нормативної грошової оцінки): 155, 48 грн. (сто п'ятдесят п'ять гривень 48 копійок) в рік;    12, 96 грн.(дванадцять гривень 96 копійок) в місяць.
4. Відділу комунальної власності управління економіки Коростенської міської ради забезпечити реєстрацію та зберігання договорів оренди.
5. Коростенському управлінню ГУ ДПС у Житомирській області проконтролювати своєчасне надходження орендної плати за використання вказаних вище земельних ділянок на рахунок місцевого бюджету у відповідності до Земельного та Податкового кодексів України.

Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                               В.Вигівський
Заступник міського голови                                                                        О.Ясинецький
Начальник відділу комунальної