Доповідач:

Мельниченко О.П.-заступник начальника відділу комунальної власності управління економіки

Відділ комунальної власності управління земельних відносин та комунальної власності

Галузь:

Земельні ресурси

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 33-37
Про внесення змін до рішень сесії Коростенської міської ради

тридцять сьома сесія VІІ скликання

від 27.02.2020 р. №____

Про внесення змін до рішень сесії Коростенської міської ради

З метою забезпечення продажу на конкурентних засадах земельних ділянок у місті Коростені, в зв’язку з уточненням та технічною необхідністю, згідно Закону України «Про землеустрій», відповідно до ст. 12 Земельного кодексу України, ст. 635 Цивільного кодексу України, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, міська рада

1. Внести зміни до пунктів 4 та 4.1. рішення тридцять другої сесії VII скликання «Про надання управлінню економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради дозволу на виготовлення проєктів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок» №1537 в частині уточнення площі, та викласти в наступній редакції:
«4. Визнати комунальною власністю територіальної громади міста Коростеня земельну ділянку, орієнтовною площею 0,8003 га, що розташована по вулиці Сергія Кемського, 11-У міста Коростеня.
4.1. Надати управлінню економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради дозвіл на розроблення, з урахуванням вимог державних стандартів, нормі правил у сфері землеустрою, проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,8003 га, по вулиці Сергія Кемського, 11-У міста Коростеня для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови за рахунок земель житлової та громадської забудови Коростенської міської ради.».
2. Внести зміни до пункту 2 рішення тридцять п’ятої сесії VII скликання «Про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди» №1683 в частині уточнення категорії земель, та викласти в наступній редакції:
«2.Надати дозвіл АТ «Житомиробленерго» на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди, орієнтовною площею 0,1500 га, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії по вулиці Залізничній, (ПС 35/10 кВ «Чигирі») міста Коростеня за рахунок земель енергетики Коростенської міської ради».

Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО
Секретар міської ради                                                                               В.Вигівський

Заступник міського голови                                                                      О.Ясинецький

Начальник відділу комунальної