Доповідач:

Мельниченко О.П.-заступник начальника відділу комунальної власності управління економіки

Відділ комунальної власності управління земельних відносин та комунальної власності

Галузь:

Земельні ресурси

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 45-35
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які підлягають продажу на земельних торгах

тридцять п’ята сесія VIІ скликання

від 28.11.2019 р. №_____

З метою забезпечення продажу на конкурентних засадах земельних ділянок у місті Коростені, згідно ст. 25 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», відповідно до статей 12, 122, 136 Земельного кодексу України, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури,  міська рада

1. Затвердити територіальній громаді міста Коростеня в особі Коростенської міської ради проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,0108 га, кадастровий номер: 1810700000:02:001:1002 для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування по вулиці Героїв Чорнобиля, 2-А міста Коростеня для продажу на земельних торгах.
1.1. Визнати право комунальної власності на земельну ділянку, площею 0,0108 га, кадастровий номер: 1810700000:02:001:1002 для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування по вулиці Героїв Чорнобиля, 2-А міста Коростеня за територіальною громадою міста Коростеня в особі Коростенської міської ради.
2. Затвердити територіальній громаді міста Коростеня в особі Коростенської міської ради проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,0125га, кадастровий номер: 1810700000:02:001:1003 для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови по вулиці Грушевського, в районі будинку №11 міста Коростеня для продажу на земельних торгах.
2.1. Визнати право комунальної власності на земельну ділянку, площею 0,0800 га, кадастровий номер: 1810700000:02:001:1003 для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови по вулиці Грушевського, в районі будинку №11 міста Коростеня за територіальною громадою міста Коростеня в особі Коростенської міської ради.
3. Затвердити територіальній громаді міста Коростеня в особі Коростенської міської ради проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 6,0500га, кадастровий номер: 1810700000:02:038:0089 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вулиці Сергія Кемського, в районі земельної ділянки №11-Б міста Коростеня для продажу на земельних торгах.
3.1. Визнати право комунальної власності на земельну ділянку, площею 6,0500га, кадастровий номер: 1810700000:02:038:0089 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вулиці Сергія Кемського, в районі земельної ділянки №11-Б міста Коростеня за територіальною громадою міста Коростеня в особі Коростенської міської ради.

Міський голова                                                                                 В. Москаленко

Секретар міської ради                                                                      В.Вигівський

Заступник міського голови                                                             О.Ясинецький

Начальник відділу архітектури, містобудування -