Доповідач:

Мельниченко О.П.-заступник начальника відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів

Відділ архітектури, містобудування

Галузь:

Земельні ресурси

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 36-31
Про продаж фізичній особі-підприємцю Заставській Наталі Василівні земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вулиці Ольгинській, 4-Д міста Коростеня на якій розташований об’єкт нерухомого майна заявника

тридцять перша сесія VІІ скликання

від 23.05.2019 р. № ______

Розглянувши звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки по вулиці Ольгинській, 4-Д міста Коростеня, відповідно до статей 12, 127, 128 Земельного кодексу України, ст. 9 Закону України «Про оренду землі», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Коростенська міська рада

1.Погодити звіт про грошову оцінку земельної ділянки по вулиці Ольгинській, 4-Д міста Коростеня.

2. Затвердити вартість земельної ділянки по вулиці Ольгинській, 4-Д міста Коростеня площею 0,0496 га (кадастровий номер: 1810700000:02:001:0820) - в розмірі  205488,00 (двісті п’ять тисяч чотириста вісімдесят вісім гривен 00 коп.) грн. з розрахунку за 1 м2 – 414,29 (чотириста чотирнадцять гривен 29 коп.) грн. на підставі грошової оцінки.

3. Продати фізичній особі-підприємцю Заставській Наталі Василівні земельну ділянку по вулиці Ольгинській, 4-Д міста Коростеня площею 0,0496га на якій розміщено об’єкт нерухомого майна заявника за 205488,00 (двісті п’ять тисяч чотириста вісімдесят вісім гривен 00 коп.) грн. для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування.

4. Зарахувати до суми, яку покупець сплатив за земельну ділянку по вулиці Ольгинській, 4-Д міста Коростеня, авансовий внесок в сумі  57584,98 грн.(п’ятдесят сім тисяч п’ятсот вісімдесят чотири гривні 98 копійок), сплачений відповідно до договору №19 від 12.03.2019 року. Решта вартості земельної ділянки у сумі 147903,02 грн. (сто сорок сім тисяч дев’ятсот три гривні 02 коп.)грн. має бути сплачена на р/р 31518941006006, МФО 899998 Казначейство України, код  37909251.

5. Фізичній особі-підприємцю Заставській Наталі Василівні оформити договір купівлі-продажу земельної ділянки загальною площею 0,0496га по вулиці Ольгинській, 4-Д міста Коростеня за ціною визначеною цим рішенням.
          5.1. У разі не підписання покупцем договору купівлі-продажу земельної ділянки, впродовж трьох місяців з дня прийняття рішення міської ради про продаж, рішення втрачає чинність.

6. Доручити міському голові Москаленко В.В. укласти від імені міської ради договір купівлі-продажу земельної ділянки загальною площею 0,0496га по вулиці Ольгинській, 4-Д міста Коростеня.

7. Додаткові умови продажу земельної ділянки по вулиці Ольгинській, 4-Д  міста Коростеня фізичній особі-підприємцю Заставській Наталі Василівні.
7.1. Виконати обов’язки власника земельної ділянки згідно вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
7.2. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.
7.3. Використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням.
7.4. Забезпечити вільний доступ до проданої земельної ділянки для контролю за дотриманням власником умов продажу земельної ділянки.

8. Договір короткострокової оренди по вулиці Ольгинській, 4-Д міста Коростеня, може бути розірваним тільки з дати підписання договору купівлі – продажу земельної ділянки, шляхом укладання та реєстрації угоди про розірвання.

9. Попередити фізичну особу-підприємця Заставську Наталю Василівну, що право власності на земельну ділянку по вулиці Ольгинській, 4-Д міста Коростеня може бути припинено у випадках передбачених ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

Міський голова                                                    В.Москаленко

Секретар міської ради                                                                              В.Вигівський
Заступник міського голови -
начальник фінансового управління                                                       Л.Щербанюк