Доповідач:

Мельниченко О.П.-заступник начальника відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів

Відділ архітектури, містобудування

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 40-30
Про припинення права оренди на земельні ділянки

тридцята сесія VІІ скликання

від 04.04.2019 р. №
Про припинення права оренди на земельні ділянки

Розглянувши заяву громадян та клопотання юридичної особи про припинення права оренди на земельні ділянки, відповідно до ст. 141 Земельного кодексу України, статті 31 Закону України «Про оренду землі», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Коростенська міська рада

1. У зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомого майна, припинити право оренди громадянину Кириєнку Миколі Миколайовичу, громадянину Кириєнку Василю Миколайовичу, громадянці Вигівській Валентині Миколаївні на земельну ділянку площею 0,1000 га по вулиці Т.Кралі, 90 міста Коростеня, яка була надана для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  (кадастровий номер 1810700000:02:030:0526).
1.1. Договір оренди землі від 13.03.2015 року визнати таким, що втратив чинність.
2. У зв’язку з закінченням строку дії договору оренди землі від 23.05.2017 року,  припинити право оренди ПАТ «Концерн Галнафтогаз» на земельну ділянку площею 0,1673 га на перехресті вулиць Сергія Кемського та шосе «Київ-Ковель» міста Коростеня, яка була надана для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (кадастровий номер 1810700000:02:041:0059).
2.1 Договір оренди землі від 23.05.2017 року визнати таким, що втратив чинність.
3. Вищезазначеним особам в місячний термін укласти та зареєструвати угоди про дострокове розірвання договорів короткострокової оренди земельних ділянок.
5.Відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Коростенської міської ради забезпечити зберігання угод.
 6. Відділу у Коростенському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

Міський голова                                                     В. Москаленко

Секретар міської ради                                                                               В.Вигівський

Начальник відділу архітектури,
містобудування та земельних ресурсів                                                   С.Тумаш