Доповідач:

Мельниченко О.П.-заступник начальника відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів

Відділ архітектури, містобудування

Дата:

23.01.2019

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 28-28
Про поновлення договорів сервітутного землекористування земельних ділянок несільськогосподарського призначення

двадцять дев'ята сесія VІІ скликання

від 21.02.2019 р. №_____

Розглянувши заяви фізичних осіб-підприємців про поновлення договору сервітутного землекористування земельної ділянки,  відповідно до статей 12, 98, 99, 100, 101, Земельного кодексу України, “Тимчасового порядку встановлення особистих строкових сервітутів під розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на земельних ділянках комунальної власності Коростенської міської ради”, затвердженого рішенням сорок восьмої сесії Коростенської міської ради VІ-го скликання від 20.10.2015 року, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Коростенська міська рада, Коростенська міська рада

1. В зв’язку з закінченням строку дії, поновити договір сервітутного землекористування від 16 лютого 2016 року земельної ділянки, яка надана рішенням третьої сесії VII-го скликання Коростенської міської ради від 28.01.2016 року в сервітутне землекористування фізичній особі-підприємцю Левківській Лесі Миколаївні для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (розміщення групи тимчасових споруд) по вулиці Залізничній, 7-Б міста Коростеня.
1.1. Встановити строк сервітутного землекористування фізичній особі-підприємцю Левківській Лесі Миколаївні земельної ділянки площею 0,0192 га цільового призначення - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі(розміщення групи тимчасових споруд): 2 (два) роки 11(одинадцять) місяців.
1.2. Встановити розмір орендної плати за використання фізичній особі-підприємцю Левківській Лесі Миколаївні вказаної земельної ділянки: 1511,08 грн. (одна тисяча п’ятсот одинадцять грн. 08 коп.) в рік; 125,92 грн. (сто двадцять п’ять грн. 92 коп.) в місяць.

2. В зв’язку з закінченням строку дії, поновити договір сервітутного землекористування від 24 лютого 2016 року земельної ділянки, яка надана рішенням третьої сесії VII-го скликання Коростенської міської ради від 28.01.2016 року в сервітутне землекористування фізичній особі-підприємцю Костюшко Антоніні Володимирівні для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (розміщення тимчасової споруди) по вулиці Героїв Небесної Сотні, 18-Г міста Коростеня.
2.1. Встановити строк сервітутного землекористування фізичній особі-підприємцю Костюшко Антоніні Володимирівні земельної ділянки площею 0,0020 га цільового призначення - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі(розміщення тимчасової споруди): 2 (два) роки 11(одинадцять) місяців.
2.2. Встановити розмір орендної плати за використання фізичній особі-підприємцю Костюшко Антоніні Володимирівні вказаної земельної ділянки: 425,40 грн. (чотириста двадцять п’ять грн. 40 коп.) в рік; 35,45 грн. (тридцять п’ять грн. 45 коп.) в місяць.

3. Вище зазначеним особам в місячний термін укласти додаткові угоди до договорів про встановлення особистого строкового сервітуту земельних ділянок.

4. Відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Коростенської міської ради забезпечити реєстрацію та зберігання додаткових угод.

5. Термін дії додаткової угоди до договору про встановлення особистого строкового сервітуту, передбачений цим рішенням, встановлюється з дня його реєстрації.

Міський голова                                                     В. Москаленко

Секретар міської ради                                                                               В.Вигівський

Начальник відділу архітектури,
містобудування та земельних ресурсів                                                   С.Тумаш