Доповідач:

Щербанюк Л.П.

Фінансове управління

Галузь:

Праця та соціальний захист населення

Чинний

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 23-4
Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2017р. № 913 «Про умови оплати праці міського голови на 2018 рік»

двадцять третя сесія VII скликання

від  05.07.2018р.       №

Про внесення змін до рішення міської ради

від 21.12.2017р.  № 913 «Про умови оплати
 праці міського голови на 2018 рік»

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (в редакції  постанови Кабінету Міністрів України від 10.05.2018р. № 363 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268»), керуючись статтею 25, пунктом 5 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , міська рада

1. Підпункти 1.1 та 1.3 пункту 1 рішення міської ради від 21.12.17 № 913 викласти в новій редакції:

«1.1. Посадовий оклад, надбавку за 5 ранг посадової особи місцевого самоврядування, розмір щомісячної надбавки за вислугу років, у відсотках до посадового окладу з урахуванням доплати за ранг, згідно з додатками 50, 57 постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (в редакції  постанови Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 р. № 363).
      1.3. Поточне преміювання міського голови проводити щомісячно в розмірі середнього відсотка премії, встановленого розпорядженням міського голови секретарю міської ради, заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справами виконкому до місячної зарплати з урахуванням посадового окладу, надбавок за ранг, вислугу років, за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи , інших надбавок і доплат».

2. Умови оплати праці затверджені цим рішенням застосовуються з 18 травня 2018 року.

3. Бухгалтерії виконавчого комітету Коростенської міської ради  забезпечити внесення змін до штатного розпису установи з урахуванням нового розміру посадового окладу та перерахувати оплату праці міського голови з 18 травня 2018 року.

Міський голова                                                        В.Москаленко

Секретар міської ради                                                             В.Вигівський
Заступник міського голови                                                    О.Ясинецький
Начальник фінансового управління                                      Л.Щербанюк