Доповідач:

Тумаш С.П.- начальник відділу архітектури та містобудування

Відділ архітектури, містобудування

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 13-21
Про затвердження детальних планів території

двадцять перша  сесія VІІІ скликання

від 06.04.2023 р. №______

Про затвердження

детальних планів території

Відповідно до ст.ст. 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.ст.12, 20 Земельного кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів України №926 від 01.09.2021р. «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», керуючись  п. 42 частини першої ст. 26 та п. а підпункт 6 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, міська рада

1. Затвердити:
    1. Детальний план території по вулиці В. Сосновського,65-В, з метою уточнення положень  генерального плану міста, містобудівних умов та обмежень та зміни цільового призначення земельної ділянки із «для розміщення та експлуатації  основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств  переробної, машинобудівної та  іншої промисловості» на «для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій» (власник  нерухомого майна по вулиці В. Сосновського,65-В, м. Коростень, Коростенського району, Житомирської області - ОБ’ЄДНАННЯ ЦЕРКОВ  ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ П’ЯТИДЕСЯТНИКІВ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СОЮЗУ ЦЕРКОВ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ П’ЯТИДЕСЯТНИКІВ), згідно дозвільного рішення - Коростенської міської ради шістнадцятої сесії VIII скликання від 04.08.2022 р. №886.

1. Детальний план території в товаристві колективного саду «Залізничник-2» Коростенського відділу  Південно-Західної залізниці,  з метою зміни цільового призначення земельної ділянки  із «для індивідуального садівництва» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» (власник нерухомого майна в товаристві колективного саду «Залізничник-2» Коростенського відділу  Південно-Західної залізниці, земельної ділянки №26  – Фещук Дмитро Миколайович), згідно дозвільного рішення - Коростенської міської ради шістнадцятої сесії VIII скликання від 04.08.2022 р. №886.

1. Детальний план території по вулиці Грушевського, 235, м.Коростень, з метою уточнення положень  генерального плану міста,  містобудівних умов та обмежень та зміни цільового призначення частини земельної ділянки  із «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» (власник нерухомого майна по вулиці Грушевського, 235– Дідківський Олексій Миколайович), згідно дозвільного рішення - Коростенської міської ради шістнадцятої сесії VIII скликання від 04.08.2022 р. №886.

Міський голова                                                     Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                   О.Олексійчук
Заступник міського голови                                                           В. Корнійчук
Начальник відділу