Доповідач:

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 02-16
Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії VIII скликання Коростенської міської ради від 23.12.2021 р. №728 «Про ліквідацію СТРЕМИГОРОДСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ «СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-II СТУПЕНІВ-ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» КОРОСТЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 22056260)

шістнадцята сесія VІІІ скликання

від   04.08.2022 р. №______

У зв’язку із кадровими змінами, враховуючи  рекомендації постійної комісії міської ради з питань гуманітарної політики, засобів масової інформації, керуючись  ст.25, п.30 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1.Внести зміни до складу ліквідаційної комісії з ліквідації СТРЕМИГОРОДСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ «СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-II СТУПЕНІВ-ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» КОРОСТЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ згідно з додатком.
2. Визнати таким, що втратив чинність Додаток до рішення дванадцятої сесії VIII скликання Коростенської міської ради від 23.12.2021 р. №728 «Про ліквідацію СТРЕМИГОРОДСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ «СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-II СТУПЕНІВ-ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» КОРОСТЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.
3. Голові ліквідаційної комісії повідомити державного реєстратора про зміни у складі ліквідаційної комісії з ліквідації СТРЕМИГОРОДСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ «СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-II СТУПЕНІВ-ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» КОРОСТЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Синицького О.П..

Міський голова                                                     Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                   О. Олексійчук

Заступник міського голови                                                          О. Синицький

забезпечення діяльності міської ради                                         О. Заєць

Начальник відділу освіти                                                            А. Краснокутська

Начальник юридичного відділу                                                  Т. Камінська

Начальник відділу державної реєстрації                                    Т. Рибачук

Додаток  до рішення шістнадцятої сесії
 VIII скликання Коростенської міської ради
 від 04.08.2022 року №___

Склад комісії з ліквідації юридичної особи - СТРЕМИГОРОДСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ «СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-II СТУПЕНІВ-ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» КОРОСТЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Голова комісії: Купрійчук Тетяна Петрівна, 11.11.1970 р.н., юрисконсульт відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради, паспорт *********, місце реєстрації та проживання: 11501, Житомирська обл., м.Коростень, *********, ідентифікаційний код *********.

Члени комісії:
- Пайцун Тетяна Василівна, 29.09.1981 р.н., головний спеціаліст відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради, ідентифікаційний код *********.
- Пантя Наталія Борисівна, 13.10.1978 р.н., бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради, ідентифікаційний код *********.

Секретар міської ради                          Олександр ОЛЕКСІЙЧУК

1 Пояснювальна записка.pdf Переглянути