Доповідач:

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 8-22
Про внесення змін в Додаток 1 та Додаток 2 рішення Коростенської міської ради тридцять четвертої сесії VI скликання від 03.07.2014 р. №1536 «Про організацію та проведення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «Коростень»

двадцять друга сесія VІІ скликання

від  24.05.2018 р. №______

З метою вибору на конкурентних засадах керуючої компанії індустріального парку «Коростень» шляхом організації та проведення відкритого конкурсу, для забезпечення економічного розвитку і підвищення конкурентоспроможності міста, активізації інвестиційної діяльності, створення нових робочих місць, розвитку сучасної виробничої та ринкової інфраструктури, відповідно до Законів України «Про індустріальні парки», керуючись ст.25 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. В Додаток 1 рішення Коростенської міської ради тридцять четвертої сесії VI скликання від 03.07.2014 р. №1536 «Про організацію та проведення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «Коростень» внести наступні зміни, а саме:
1.1. п. 1.1. викласти в наступній редакції:
«Умови конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «Коростень» (надалі – умови конкурсу) розроблені відповідно до Законів України «Про індустріальні парки», «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення міської ради від 31.03.2014 року №1392 «Про затвердження нової Концепції індустріального парку «Коростень» з метою вибору керуючої компанії індустріального парку «Коростень» (надалі – індустріальний парк) на конкурентних засадах шляхом організації і проведення відкритого конкурсу, засадах колегіальності та неупередженості в прийнятті рішень.»
1.2. абзац другий п. 2.1. викласти в наступній редакції:
«Інформація про проведення конкурсу може бути поширена серед потенційних вітчизняних та іноземних інвесторів.»
1.3. п. 2.2.7. викласти в наступній редакції:
«Місця та строку подання конкурсних пропозицій, місця отримання конкурсної документації;»;
1.4. п. 4.1. викласти в наступній редакції:
«Претендент, який виявив бажання взяти участь у конкурсі, повинен сплатити реєстраційний внесок, який використовується на організацію та підготовку проведення конкурсу.»;
1.5. в п 4.3. викласти в наступній редакції:
«4.3. Розмір реєстраційного внеску складає 1000 (одна тисяча) грн. 00 коп.»
1.6. п. 8.8.1 викласти в наступній редакції:
«8.8.1 рішення міської ради від 31.03.2014 року №1392 «Про затвердження нової Концепції індустріального парку «Коростень»;».

2. Додаток 2 рішення 34 сесії VI скликання від 03.07.2014 р. №1536 «Про організацію та проведення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «Коростень» викласти в наступній редакції:
 Конкурсна комісія
з вибору керуючої компанії індустріального парку «Коростень»
Москаленко
Володимир Васильович
міський голова, голова комісії
Ясинецький
Олександр Анатолійович
заступник міського голови,  заступник голови комісії
Бабська
Ганна Сергіївна
в. о. начальника відділу місцевого економічного розвитку управління економіки, секретар комісії