Доповідач:

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 100-4
Про затвердження нової редакції Статуту комунального некомерційного підприємства «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради»

четверта сесія VІІІ скликання

від  25.02.2021 р. № _____

Про затвердження  нової  редакції  Статуту
комунального  некомерційного  підприємства
«Коростенська  центральна  міська  лікарня
Коростенської  міської  ради»

В зв’язку  із  необхідністю  приведення  положень Статуту комунального некомерційного підприємства «Коростенська  центральна  міська лікарня  Коростенської міської ради» у відповідність, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань бюджету, економіки та комунальної власності, керуючись ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Внести зміни до Статуту комунального некомерційного підприємства «Коростенська центральна міська лікарня  Коростенської міської ради» та викласти його в наступній редакції:

1. 1. абз. 2 пункту 1.2. розділу 1: «Майно підприємства є власністю Коростенської міської територіальної громади в особі Коростенської міської ради Житомирської області.».

2. 2. п. 1.3. розділу 1: «Підприємство засновано на комунальній власності територіальної громади.».

3. 3. п. 1.4. розділу 1: «Власником/Засновником Підприємства є Коростенська міська рада (надалі - Власник), ідентифікаційний код юридичної особи (13576977), 11500, Житомирська обл., м.Коростень, вул.Грушевського, 22».

4. 4.у тексті слово «Засновник» в усіх відмінках замінити на слова «Власник» у відповідному відмінку.

5. 5. п. 6.2.4. розділу 6: «Планувати свою діяльність щодо реалізації мети та предмету діяльності Підприємства з урахуванням та у межах єдиної комплексної політики в галузі охорони здоров’я в Коростенській міській територіальній громаді».

6. 6. абз. 2 пункту 7.2 розділу 7: «Спостережна рада Підприємства (у разі її утворення) контролює та спрямовує  діяльність керівника Підприємства. Порядок утворення Спостережної ради, організація діяльності та ліквідації наглядової ради, порядок призначення членів наглядової ради затверджується рішенням Засновника».

7. 7. абз. 2 пункту 7.2 розділу 7: «Призначає на посаду своїх заступників та  медичних директорів за погодженням  міського  голови. Призначає на посади та звільняє головного бухгалтера, керівників структурних підрозділів та інших працівників».

2. Затвердити нову редакцію Статуту комунального некомерційного підприємства «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради» (Додається).

3. Попередню редакцію статуту  комунального некомерційного   підприємства «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради» затверджену рішенням Коростенської міської ради   (33 сесія VII скликання) від  29.08.2019р. №1565  «Про затвердження нової редакції статуту  комунального некомерційного підприємства «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради» визнати такою, що  втратила чинність.

4.   Уповноважити Ходаківського М.М. генерального директора  комунального некомерційного підприємства «Коростенська центральна міська лікарня  Коростенської міської ради» подати документи державному реєстратору  на  внесення змін до Єдиного держаного реєстру  у відповідності до вимог  чинного законодавства  України.

Міський голова                                               Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                 О.Олексійчук

Заступник міського голови                                                  О.Синицький

Начальник відділу охорони здоров’я                                                 М. Заєць