Доповідач:

Мельниченко О.П.-заступник начальника відділу комунальної власності управління економіки

Відділ комунальної власності управління земельних відносин та комунальної власності

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 31-02
Про затвердження проєктів землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок

друга сесія VІІІ скликання

від 24.12.2020 р. №_____

Розглянувши заяви громадян про затвердження проєктів землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок, згідно Закону України «Про Державний земельний кадастр», відповідно до статей 12, 20, 126 Земельного кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, міська рада

1. Затвердити проєкт землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки громадянину Поляновському Анатолію Івановичу, з «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі», кадастровий номер: 1810700000:02:002:0633, площею 0,0233 га, по вулиці Шевченка, 21-А міста Коростеня.
1.1. Змінити цільове призначення земельної ділянки громадянину Поляновському Анатолію Івановичу з «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі», кадастровий номер: 1810700000:02:002:0633, площею 0,0233 га, по вулиці Шевченка, 21-А міста Коростеня.
        2. Затвердити проєкт землеустрою щодо зміни  цільового призначення земельної ділянки громадянці Островській Світлані Іванівні, з «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» на «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості», кадастровий номер: 1810700000:01:011:0014, площею 1,4921 га, по вулиці Сергія Кемського, 76 міста Коростеня.
2.1. Змінити цільове призначення земельної ділянки громадянці Островській Світлані Іванівні, з «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» на «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» кадастровий номер: 1810700000:01:011:0014, площею 1,4921 га, по вулиці Сергія Кемського, 76 міста Коростеня.
3. Затвердити проєкт землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки громадянці Тумаш Аллі Василівні, з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)», кадастровий номер: 1810700000:02:003:0393, площею 0,1111 га, по вулиці Грушевського, 78 міста Коростеня.
3.1. Змінити цільове призначення земельної ділянки громадянці Тумаш Аллі Василівні, з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)», кадастровий номер: 1810700000:02:003:0393, площею 0,1111 га, по вулиці Грушевського, 78 міста Коростеня.
4. Затвердити проєкт землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки громадянці Шапошніковій Валентині Василівні, з «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі», кадастровий номер: 1810700000:02:021:0632, площею 0,1923 га, по вулиці Грушевського, 116 міста Коростеня.
4.1. Змінити цільове призначення земельної ділянки громадянці Шапошніковій Валентині Василівні, з «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі», кадастровий номер: 1810700000:02:021:0632, площею 0,1923 га, по вулиці Грушевського, 116 міста Коростеня.
5. Відділу у Коростенському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

Міський голова                                                    Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                              О. Олексійчук

Заступник міського голови                                                            О.Ясинецький

Начальник відділу комунальної