Доповідач:

Мельниченко О.П.- заступник начальника відділу комунальної власності

Відділ комунальної власності управління земельних відносин та комунальної власності

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 23-41
Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 12.09.2018 року №190, укладеного між Коростенською міською радою та ПрАТ «КОРОСТЕНСЬКИЙ ЗАВОД МДФ»

сорок друга сесія VІІ скликання

від 08.10.2020 р. №_____

В зв’язку зі зміною ставок орендної плати за земельні ділянки несільськогосподарського та сільськогосподарського призначення на території міста Коростеня з 01.01.2021 року на підставі рішення 40 сесії VII скликання від 27.08.2020 року №1889 «Про внесення змін до рішення 31 сесії VII скликання від 23.05.2019 р. №1464 «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки несільськогосподарського та сільськогосподарського призначення на території міста Коростеня», відповідно до ст. 16, 17 Закону України “Про оренду землі”, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству», яким внесено зміни щодо процедури поновлення договорів оренди землі, згідно ст. 12, 93, 123, 124, 125, 126¹, 134 Земельного кодексу України, підпункту 288.5.1. пункту 288.5 ст. 288 Податкового кодексу України, керуючись пунктом 34 частини 1 ст. 26, ст. 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, міська рада

1.Внести зміни до договору оренди земельної ділянки від 12.09.2018 року №190, укладеного між Коростенською міською радою та ПрАТ «КОРОСТЕНСЬКИЙ ЗАВОД МДФ» щодо земельної ділянки, площею 42,2015 га (кадастровий номер 1810700000:02:038:0031), яка надана за адресою вулиця Сергія Кемського, 11-Д місто Коростень, цільове призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, у зв’язку зі змінами умов договору, а саме:
1.1.Пункт 4 викласти в новій редакції:
«4. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки на дату укладання договору, згідно витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки за №18-6-0.17-949/173-20 від 11.09.2020 року, виданого Відділом у Коростенському районі ГУ Держгеокадастру у Житомирській області становить: 87015855,25 грн. (вісімдесят сім мільйонів п'ятнадцять тисяч вісімсот п’ятдесят п’ять грн. 25 коп.)».

1.2.Пункт 8 викласти в новій редакції:«8.

З 01.01.2021 року орендна плата вноситься орендарем у формі та розмірі, що становить 0, 1% від суми нормативної грошової оцінки земельної ділянки:
  • 87015, 86 (вісімдесят сім тисяч п’ятнадцять гривень 86 коп.) в рік:
  •  7251,32 (сім тисяч двісті п’ятдесят одна грн. 32 коп.) в місяць».
1.3. Пункт 11 викласти в новій редакції:
«11. Орендна плата за ділянки комунальної власності є регульованою ціною. Розмір орендної плати переглядається щорічно у разі: зміни умов господарювання, передбачених договором; зміни граничних розмірів орендної плати, визначених Податковим кодексом України, а також зміни ставок орендної плати за земельні ділянки несільськогосподарського та сільськогосподарського призначення на території міста Коростеня на підставі рішень сесії Коростенської міської ради, підвищення цін і тарифів, зміни коефіцієнтів індексації, визначених законодавством; погіршення стану орендованої земельної ділянки не з вини орендаря, що підтверджено документами; зміни нормативної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності; в інших випадках, передбачених законом.
Розмір орендної плати за земельні ділянки комунальної власності, які передані в оренду за результатами земельних торгів, не може переглядатися у бік зменшення».

1.4. Пункти 12 викласти в новій редакції:
«12. У разі невнесення орендної плати у строк, визначений цим договором, справляється пеня відповідно до умов визначених Податковим кодексом України».

2. Відділу комунальної власності управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради підготувати додаткову угоду з урахуванням змін, зазначених в п. 1 цього рішення, змін, передбачених Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству» та направити його на підписання ПрАТ «КОРОСТЕНСЬКИЙ ЗАВОД МДФ».
        3. Доручити міському голові Москаленку В.В. укласти від імені міської ради додаткову угоду до договору оренди земельної ділянки.
        4. Відділу комунальної власності управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради забезпечити реєстрацію та зберігання додаткової угоди.
        5. Рекомендувати Коростенському управлінню ГУ ДПС у Житомирській області забезпечити контроль щодо своєчасного надходження та повноти сплати орендної плати за використання вищевказаної земельної ділянки на рахунок місцевого бюджету

Міський голова                                                     Володимир МОСКАЛЕНКО
Секретар міської ради                                                                     В.Вигівський
Заступник міського голови                                                             О.Ясинецький