Доповідач:

Мельниченко О.П.- заступник начальника відділу комунальної власності

Відділ комунальної власності управління земельних відносин та комунальної власності

Галузь:

Земельні ресурси

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 27-38
Про затвердження проєктів землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок

тридцять восьма сесія VІІ скликання

від 16.04.2020 р. №______

Розглянувши заяви громадян про затвердження проєктів землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок, згідно Закону України «Про Державний земельний кадастр», відповідно до статей 12, 20, 126 Земельного кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, міська рада

1. Затвердити проєкт землеустрою щодо зміни  цільового призначення земельної ділянки громадянці Мещеряковій Валентині Валентинівні (кадастровий номер - 1810700000:02:030:0733), площею 0,0600 га, цільового призначення: «для індивідуального садівництва» по вулиці Т. Кралі, в районі житлового будинку № 113 на зміну цільового призначення, а саме: «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».
1.1. Змінити цільове призначення земельної ділянки громадянці Мещеряковій Валентині Валентинівні, площею 0,0600 га, з цільового призначення: «для індивідуального садівництва» по вулиці Т. Кралі, в районі житлового будинку № 113 на зміну цільового призначення, а саме: «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».
2. Затвердити проєкт землеустрою щодо зміни  цільового призначення земельної ділянки громадянці Мещеряковій Валентині Валентинівні (кадастровий номер - 1810700000:02:030:0394), площею 0,1000 га, цільового призначення: «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» по вулиці Т. Кралі, 113 на зміну цільового призначення, а саме: «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».
2.1. Змінити цільове призначення земельної ділянки громадянці Мещеряковій Валентині Валентинівні, площею 0,1000 га, з цільового призначення: «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» по вулиці Т. Кралі, 113 на зміну цільового призначення, а саме: «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».
3. Затвердити проєкт землеустрою щодо зміни  цільового призначення земельної ділянки громадянину Мещерякову Сергію Миколайовичу (кадастровий номер - 1810700000:02:030:0217), площею 0,0537 га, цільового призначення: «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» по вулиці Селезньова, 128 на зміну цільового призначення, а саме: «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».
3.1. Змінити цільове призначення земельної ділянки громадянину Мещерякову Сергію Миколайовичу, площею 0,0537 га, з цільового призначення: «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» по вулиці Селезньова, 128 на зміну цільового призначення, а саме: «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».
4. Затвердити проєкт землеустрою щодо зміни  цільового призначення земельної ділянки громадянину Ковалю Василю Миколайовичу (кадастровий номер - 1810700000:02:002:0606), площею 0,0111 га, цільового призначення: «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» по вулиці Торговій, 2 на зміну цільового призначення, а саме: «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».
4.1. Змінити цільове призначення земельної ділянки громадянину Ковалю Василю Миколайовичу, площею 0,0111 га, з цільового призначення: «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» по вулиці Торговій, 2 на зміну цільового призначення, а саме: «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».
5. Затвердити проєкт землеустрою щодо зміни  цільового призначення земельної ділянки громадянці Власюк Олені Леонідівні (кадастровий номер - 1810700000:01:018:0118), площею 0,2000 га, цільового призначення: «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» по вулиці В. Сосновського, 62-И на зміну цільового призначення, а саме: «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості».
5.1. Змінити цільове призначення земельної ділянки громадянину Ковалю Василю Миколайовичу, площею 0,2000 га, з цільового призначення: «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» по вулиці В. Сосновського, 62-И на зміну цільового призначення, а саме: «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості».
6. Відділу у Коростенському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

Міський голова                                                    Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                              В.Вигівський

Заступник міського голови                                                            О.Ясинецький

Начальник відділу комунальної