ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 19-30

тридцята сесія VІІ скликання

від 04.04.2019 р. №_____

Про скасування рішень Коростенської міської ради

Відповідно до статей 12, 92, 123 Земельного кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Коростенська міська рада

1.Пункт 1 рішення восьмої сесії VII скликання Коростенської міської ради  №316 від 25.08.2016 року «Про внесення змін до окремих пунктів рішень сесії міської ради» визнати таким, що втратив чинність.

2.Рішення шістнадцятої сесії VI скликання Коростенської міської ради від 25.12.2012 року за №989 «Про надання дозволу ТОВ «Вікна-Іскорость» на викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом продажу» визнати таким, що втратило чинність.

3. Рішення двадцятої сесії VII скликання Коростенської міської ради від 31.08.2017 року за №803 «Про надання дозволу Колективному приватному магазину №2 на викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом продажу по вулиці Південній, 75-А міста Коростеня» визнати таким, що втратило чинність.

Міський голова                                                        В. Москаленко

Секретар міської ради                                                                               В.Вигівський

Начальник відділу архітектури,
містобудування та земельних ресурсів                                                   С.Тумаш