ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 17-26

від  29.11.2018 р. № _____

Про затвердження нової редакції Статуту
комунального некомерційного підприємства
«Центр первинної медико-санітарної допомоги»
 Коростенської міської ради

З метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства Статуту  Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Коростенської міської ради, керуючись ст.26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Затвердити нову редакцію Статуту комунального некомерційного  підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Коростенської міської ради та оформити у відповідності до вимог чинного законодавства України (додається).
2.  Попередню редакцію Статуту комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Коростенської міської ради затверджену рішенням Коростенської міської ради (двадцять друга сесія VII скликання) від 24.05.2018 року №1066 визнати такою, що втратила чинність.
3. Уповноважити  головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Коростенської міської ради  Васькевича М.Г., подати документи державному реєстратору  на внесення змін до Єдиного державного реєстру у відповідності до вимог чинного законодавства України.

Міський голова                                                       В. Москаленко

Секретар міської ради                                                  В. Вигівський
Заступник міського голови                                         О. Дзиґа
Начальник відділу охорони здоров’я                         М.Заєць