ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 18-17

позачергова сімнадцята сесія VІІІ скликання

від 15.09.2022 р. № ____

Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування

Розглянувши клопотання юридичної особи про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування, відповідно до ст. 19 Закону України «Про землеустрій», статей 12, 92, 123 Земельного кодексу України, ст.16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись статтею 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, площею 0,0016 га, (кадастровий номер 1822382400:05:000:0001) для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту в межах Коростенської міської територіальної громади (УКЗ №25 Кожухівка системи протикорозійного захисту газопроводу-відводу до ГРС «Коростень» МГ «Торжок-Долина») за адресою: Житомирська область, Коростенський район, на території Коростенської міської ради.
1.1. Передати Товариству з обмеженою відповідальністю «ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ» (код ЄДРПОУ 42795490) в постійне користування земельну ділянку, площею 0,0016 га, (кадастровий номер 1822382400:05:000:0001), для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту в межах Коростенської міської територіальної громади (УКЗ №25 Кожухівка системи протикорозійного захисту газопроводу-відводу до ГРС «Коростень» МГ «Торжок-Долина» за адресою: Житомирська область, Коростенський район, на території Коростенської міської ради.
2. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, площею 0,0016 га, (кадастровий номер 1822383400:04:000:0007), для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту в межах Коростенської міської територіальної громади (УКЗ №24 Межирічка системи протикорозійного захисту газопроводу-відводу до ГРС «Ходаки» МГ «Торжок-Долина») за адресою: Житомирська область, Коростенський район, на території Коростенської міської ради.
2.2. Передати Товариству з обмеженою відповідальністю «ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ» (код ЄДРПОУ 42795490) в постійне користування земельну ділянку, площею 0,0016 га, (кадастровий номер 1822383400:04:000:0007), для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту в межах Коростенської міської територіальної громади (УКЗ №24 Межирічка системи протикорозійного захисту газопроводу-відводу до ГРС «Ходаки» МГ «Торжок-Долина») за адресою: Житомирська область, Коростенський район, на території Коростенської міської ради.
3. Товариству з обмеженою відповідальністю «ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ» здійснити реєстрацію права постійного користування земельними ділянками зазначених в п.1,2 даного рішення.

Міський голова                                            Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                         О. Олексійчук

Заступник міського голови                                                                      В. Корнійчук

Заступник начальника управління земельних відносин