ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 04-13

тринадцята сесія VІІІ скликання

від 24.02.2022р. №______

Про внесення змін до Регламенту роботи Коростенської міської ради VIІІ скликання, затвердженого рішенням міської ради від 24.12.21 року №79, зі змінами

З метою чіткої  організації роботи під час пленарних засідань Коростенської міської ради, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади, депутатської діяльності та етики, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Коростенська міська рада

1.Внести зміни до п.1 статті 4 «Місце проведення та мова ведення засідань міської ради» Регламенту роботи Коростенської міської ради VIІІ скликання, затвердженого рішенням міської ради від 24.12.2020 року №79, зі змінами внесеними рішенням п’ятої сесії VІІІ скликання від  15.04.2021р. №265, та викласти його в наступній редакції:
1.Міська рада проводить засідання у сесійній залі міської ради (м. Коростень, вул. Грушевського, 22).
Місця для депутатів Коростенської міської ради відводяться в залі засідань окремо від місць для інших осіб, присутніх на засіданні, і не можуть бути зайняті іншими особами, які не є  її депутатами.
Перші п’ять рядів в центральній частині залу засідань – місця для депутатів Коростенської міської ради.
За кожним депутатом закріплюється місце в сесійній залі  на весь період повноважень міської ради чергового скликання.

Міський голова                                                          Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                   О.Олексійчук
забезпечення діяльності міської ради                          О.Заєць
Начальник юридичного відділу                                   Т.Камінська