XXI

двадцять перша  сесія VІІ скликання

від 05.04.2018 р. №1036

Про поновлення договору сервітутного землекористування

Розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Двойнос Ірини Петрівни про поновлення договору сервітутного землекористування по вул.Шевченка(Кірова), 51, відповідно до статей 12, 93, 124, 125 Земельного кодексу України, статті 33 Закону України «Про оренду землі», Положення про порядок справляння плати за землю на території міста Коростень, затвердженого рішенням п’ятнадцятої сесії Коростенської міської ради VIІ-го скликання №709 від 29.06.2017 року, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Коростенська міська рада

1. В зв’язку з закінченням строку дії, поновити договір сервітутного землекористування від 07 червня 2013 року земельної ділянки, яка надана рішенням двадцять третьої сесії VI-го скликання Коростенської міської ради від 25.04.2013 року в сервітутне землекористування фізичній особі-підприємцю Двойнос Ірині Петрівні, цільове призначення - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вулиці Шевченка(Кірова), 51 міста Коростеня.
1.1. Встановити строк сервітутного землекористування фізичній особі-підприємцю Двойнос Ірині Петрівні земельної ділянки площею 0,0100 га цільового призначення - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі: 5(п’ять  років.
1.2. Встановити розмір плати за використання фізичною особою-підприємцем Двойнос Іриною Петрівною вказаної земельної ділянки: 834,84 грн. (вісімсот тридцять чотири грн. 84 коп.) в рік; 69,57 грн. (шістдесят дев'ять  грн. 57 коп.) в місяць.
2. Фізичній особі-підприємцю Двойнос Ірині Петрівні в місячний термін укласти договір сервітутного землекористування.
3. Відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Коростенської міської ради забезпечити реєстрацію та зберігання договору.
Міський голова                                                     В. Москаленко

Секретар міської ради                                                                                       В.Вигівський

Начальник відділу архітектури,
містобудування та земельних ресурсів                                                   С.Тумаш