XXVI

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 1296
Про умови проведення земельних торгів у формі аукціону

двадцять шоста сесія VІІ скликання

від 29.11.2018 р. №1296

Про  умови проведення  земельних  торгів
у формі  аукціону

З метою проведення земельних торгів у формі аукціону, відповідно до статей 12, 127, 128, 134-137 Земельного кодексу України, керуючись  пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Коростенська міська рада

1. Виставити до продажу на земельних торгах у формі аукціону право оренди, терміном на 5 років, земельної ділянки площею 0,0104 га для іншої житлової забудови, кадастровий номер: 1810700000:02:001:0946, яка розташована по вулиці Грушевського, 11-Е  міста Коростеня.
1.1. Встановити стартову ціну лоту (стартовий розмір річної орендної плати за земельну ділянку) у сумі, що становить 6 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки – 2897,83(дві тисячі вісімсот дев’яносто сім гривен 83 коп.) грн.
         1.2. Встановити крок земельних торгів у розмірі 0,5 % (нуль цілих п’ять десятих відсотка) від стартової ціни продажу права оренди земельної ділянки – 14,49(чотирнадцять гривен 49 коп.) грн.

2. Виставити до продажу на земельних торгах у формі аукціону право оренди, терміном на 5 років, земельної ділянки площею 0,1238 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер: 1810700000:02:030:0271, яка розташована по вул.Т.Кралі, 108-А міста Коростеня.
         2.1. Встановити стартову ціну лоту (стартовий розмір річної орендної плати за земельну ділянку) у сумі, що становить 6 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки – 28774,58(двадцять вісім тисяч сімсот сімдесят чотири гривні 58 коп.) грн.
         2.2. Встановити крок земельних торгів у розмірі 0,5 % (нуль цілих п’ять десятих відсотка) від стартової ціни продажу права оренди земельної ділянки – 143,87(сто сорок три гривні 87 коп.) грн.

3. Виставити до продажу на земельних торгах у формі аукціону право оренди, терміном на 5 років, земельної ділянки площею 0,0264 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер: 1810700000:02:024:0431, яка розташована по вулиці Горького, в районі пішохідного мосту міста Коростеня.
         3.1. Встановити стартову ціну лоту (стартовий розмір річної орендної плати за земельну ділянку) у сумі, що становить 6 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки – 10482,32(десять тисяч чотириста вісімдесят дві гривні 32 коп.) грн.
         3.2. Встановити крок земельних торгів у розмірі 0,5 % (нуль цілих п’ять десятих відсотка) від стартової ціни продажу права оренди земельної ділянки – 52,41(п’ятдесят дві гривні 41 коп.) грн.

4. Виставити до продажу на земельних торгах у формі аукціону право власності, земельної ділянки площею 0,0260 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер: 1810700000:01:014:0010, яка розташована по вулиці Київській, в районі будинку №17 міста Коростеня.
4.1. Встановити стартову ціну лоту у сумі 61862,00 (шістдесят одна тисяча вісімсот шістдесят дві гривні 00 коп.) грн.
4.2. Встановити крок земельних торгів у розмірі 5 % (п’ять відсотків) від стартової ціни продажу права власності земельної ділянки – 3093,10(три тисячі дев’яносто три гривні 10 коп.) грн.

5. Місцем проведення земельних торгів у формі аукціону встановити зал засідань виконавчого комітету Коростенської міської ради. Земельні торги провести  у I кварталі 2019 року.

6. Визначити виконавцем земельних торгів приватне підприємство «Фірма СОМГІЗ»(код: 20810095, адреса: 79012, Львівська область, місто Львів, Франківський район, вулиця Сахарова, будинок 46).

7. Організатору земельних торгів (Коростенська міська рада), в особі міського голови, укласти з виконавцем договір про проведення земельних торгів,  підписати протокол земельних торгів, укласти з переможцем торгів договір купівлі-продажу, договір оренди земельних ділянок.
 Уповноваженій особі організатора (відділ архітектури, містобудування та земельних ресурсів), бути присутнім на земельних торгах.

8. Затвердити умови земельних торгів:
8.1. Переможцю земельних торгів відшкодувати витрати Організатора  земельних торгів по виготовленню проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок;
         8.2. Переможцю земельних торгів оплатити винагороду Виконавцеві земельних торгів на підставі окремого договору з Виконавцем.
            9. Організатору (Коростенська міська рада) забезпечити передачу виконавцю земельних торгів документацій по лотах, які виставляються до продажу у власність та оренду на земельних торгах, та спільно з виконавцем визначити дату та час проведення земельних торгів.

Міський голова                                                          В. Москаленко

Секретар міської ради                                                                              В.Вигівський
Начальник відділу архітектури,
містобудування та земельних ресурсів                                                   С.Тумаш