XVI

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 892
Про передачу земельних ділянок комунальної власності в оренду власникам об’єктів нерухомого майна, розміщеного на них

шістнадцята сесія VІІІ скликання

від 04.08.2022 р. №892

Розглянувши заяви громадян та фізичних осіб-підприємців про передачу земельних ділянок в оренду, відповідно до ст. 16, 17 Закону України «Про оренду землі», ст. 19 Закону України «Про землеустрій», ст.16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст. 12, 93, 123, 124, 125, 126¹, 134 Земельного кодексу України, рішення шостої сесії VIIІ скликання Коростенської міської ради від 10.06.2021р. №328 «Про встановлення ставок орендної плати на земельні ділянки несільськогосподарського призначення на території Коростенської міської територіальної громади», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Передати в оренду строком на 10 (десять) років громадянину Вакульчуку Олегу Олександровичу земельну ділянку, площею 0,0185 га, цільового призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вулиці Грушевського, 257-А м. Коростеня (кадастровий номер 1810700000:01:030:0284).
1.1. Встановити громадянину Вакульчуку Олегу Олександровичу розмір орендної плати за використання вказаної ділянки (6% від нормативної грошової оцінки): 7725,74 грн. (сім тисяч сімсот двадцять п’ять грн. 74 коп.) в рік, 643,82 грн. (шістсот сорок три грн. 82 коп.) в місяць.
2. Передати в оренду строком на 10 (десять) років фізичним особам- підприємцям Волинець Юзефі В’ячеславівні та Рибчак Яніні Анатоліївні земельну ділянку, площею 0,0077 га, цільового призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вулиці Базарна площа,3 м. Коростеня (кадастровий номер 1810700000:02:002:0351).
2.1. Встановити фізичним особам-підприємцям Волинець Юзефі В’ячеславівні та Рибчак Яніні Анатоліївні розмір орендної плати за використання вказаної ділянки (6% від нормативної грошової оцінки):4631,61 грн. (чотири тисячі шістсот тридцять одна грн. 61 коп.) в рік, 385,97 грн. (триста вісімдесят п’ять грн. 97 коп.) в місяць.
3. Зазначеним у рішенні особам в місячний термін укласти договори оренди земельних ділянок.
4. Доручити міському голові Москаленку В.В. укласти від імені міської ради договори оренди земельних ділянок.
5. Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради забезпечити реєстрацію та зберігання договорів.
6. Рекомендувати ГУ ДПС у Житомирській області забезпечити контроль щодо своєчасного надходження та повноти сплати орендної плати за використання вищевказаних земельних ділянок на рахунок місцевого бюджету у відповідності до Земельного та Податкового кодексів України.

Міський голова                                                     Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                                    О. Олексійчук

Заступник міського голови                                                                        В. Корнійчук

Начальник Управління земельних відносин