Вид:

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 399
Про надання згоди ПрАТ «КОРОСТЕНСЬКИЙ ЗАВОД МДФ» на передачу в суборенду орендованої земельної ділянки по вулиці Сергія Кемського, 11-Д міста Коростеня

шоста сесія
VІІІ скликання

від 10.06.2021 р. № 399

Про надання згоди ПрАТ «КОРОСТЕНСЬКИЙ ЗАВОД МДФ» на передачу в суборенду орендованої земельної ділянки по вулиці Сергія Кемського,   11-Д міста Коростеня

Розглянувши клопотання ПрАТ «КОРОСТЕНСЬКИЙ ЗАВОД МДФ»-керуючої компанії індустріального парку «Коростень», відповідно до договору про створення та функціонування індустріального парку «Коростень» від 18.07.2018 року, протоколів засідання конкурсної комісії з вибору учасника індустріального парку «Коростень» від 06.05.2021 та 26.05.2021 року, відповідно до пунктів 4, 5 ч.1. ст. 1 Закону України «Про індустріальні парки», відповідно до статей 12, 93, 96 Земельного кодексу України, статті 8 Закону України «Про оренду землі», Закону України «Про землеустрій», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Надати згоду Приватному акціонерному товариству «КОРОСТЕНСЬКИЙ ЗАВОД МДФ» на передачу в суборенду Товариству з обмеженою відповідальністю «УКРАЇНСЬКА ХОЛДИНГОВА ЛІСОПИЛЬНА КОМПАНІЯ» (код ЄДРПОУ 39325379) орендованої земельної ділянки по вулиці Сергія Кемського, 11-Д міста Коростеня, кадастровий номер 1810700000:02:038:0031, орієнтовною площею 7,0000 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
2. Надати згоду Приватному акціонерному товариству «КОРОСТЕНСЬКИЙ ЗАВОД МДФ» на передачу в суборенду Товариству з обмеженою відповідальністю «БФ ІНЖИНІРІНГ» (код ЄДРПОУ 42508472)
3. Зобов’язати Приватне акціонерне товариство «КОРОСТЕНСЬКИЙ
ЗАВОД МДФ», Товариство з обмеженою відповідальністю «УКРАЇНСЬКА ХОЛДИНГОВА ЛІСОПИЛЬНА КОМПАНІЯ» та Товариство з обмеженою відповідальністю «БФ ІНЖИНІРІНГ»:
3.1. Укласти договори суборенди земельних ділянок та погодити їх з Коростенською міською радою.
3.2. Зареєструвати право суборенди земельних ділянок в порядку, визначеному чинним законодавством України.
4. Зобов’язати Товариство з обмеженою відповідальністю «УКРАЇНСЬКА ХОЛДИНГОВА ЛІСОПИЛЬНА КОМПАНІЯ» та Товариство з обмеженою відповідальністю «БФ ІНЖИНІРІНГ»:
4.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.
4.2. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.
5. Умови договорів суборенди земельних ділянок повинні обмежуватися умовами договору оренди земельної ділянки і не суперечити їм.
6. Строк дії договорів суборенди не перевищує строку, визначеного договором оренди землі від 12.09.2018 р. №190.
7. Договори суборенди земельних ділянок підлягають державній реєстрації.
8. Зобов’язати Товариство з обмеженою відповідальністю Приватне акціонерне товариство «КОРОСТЕНСЬКИЙ ЗАВОД МДФ» надати копії договорів суборенди до Управління земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради.

Міський голова                                                      Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                              О. Олексійчук

Заступник міського голови                                                                      О.Ясинецький

Начальник Управління земельних відносин