XL

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 1907
Про створення Комунальнальної установи «Коростенський центр професійного розвитку педагогічних працівників Коростенської міської ради»

сорокова сесія I скликання

від 27.08.2020 р. № 1907

Про  створення Комунальнальної  установи
«Коростенський центр професійного розвитку
 педагогічних працівників Коростенської міської ради»

Відповідно до Законів України  «Про повну загальну середню освіту», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», ст.ст.104,105 Цивільного кодексу України,  керуючись ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення професійного розвитку педагогічних працівників закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти, інклюзивно-ресурсних та міжшкільних ресурсних центрів, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань гуманітарної політики, засобів масової інформації, Коростенська міська рада

1.  Створити  Комунальну установу «Коростенський центр професійного розвитку педагогічних працівників Коростенської міської ради».
2. Затвердити   Статут  Комунальної установи «Коростенський центр професійного розвитку педагогічних працівників Коростенської міської ради»   (додається).
3.Затвердити перелік штатних одиниць Комунальної установи «Коростенський центр професійного розвитку педагогічних працівників Коростенської міської ради»  (додається).
4.Відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради (Краснокутська А.В.):
4.1.Провести державну реєстрацію Комунальної установи «Коростенський центр професійного розвитку педагогічних працівників Коростенської міської ради»  відповідно до вимог чинного законодавства.
4.2. Затвердити Порядок проведення конкурсу на заняття посад директора та педагогічних працівників Комунальної установи «Коростенський центр професійного розвитку педагогічних працівників Коростенської міської ради».
4.3. Організувати і забезпечити відбір працівників на посаду директора, інших педагогічних працівників Комунальної установи «Коростенський центр професійного розвитку педагогічних працівників Коростенської міської ради»  на конкурсних засадах.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Дзигу О.О.

Міський голова                                                    Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                          В.Вигівський
Заступник міського голови                                                 О.Дзига
Заступник міського голови-