Доповідачі:

Каменчук І.О. - начальник Управління земельних відносин та комунальної власності

XXI

Вид:

В цілому

Номер:

Дата реєстрації:

06.04.2023 12:39:05

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 25-21

двадцять перша сесія VІІІ скликання

від 06.04.2023 р. №______

Про надання дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди

Розглянувши клопотання юридичних осіб про надання дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди, відповідно до статей 12, 93, 122, 123, 124 Земельного кодексу України, статті 19 Закону України «Про землеустрій», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Надати Товариству з обмеженою відповідальністю «Юкрейн Тауер Компані» (код ЄДРПОУ 44281999) дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди, орієнтовною площею 0,0200 га, за адресою: Житомирська область, Коростенський район, Коростенська міська рада (за межами м. Коростень) – для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій, за рахунок земель сільськогосподарського призначення Коростенської міської територіальної громади.

2. Надати Товариству з обмеженою відповідальністю «Юкрейн Тауер Компані» (код ЄДРПОУ 44281999) дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди, орієнтовною площею 0,0100 га, за адресою: Житомирська область, Коростенський район, Коростенська міська рада (за межами с. Злобичі) – для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій, за рахунок земель сільськогосподарського призначення Коростенської міської територіальної громади.

3. Остаточні площі встановити геодезичним способом при розробці проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

4. Рекомендувати зазначеній у рішенні юридичній особі замовити у розробників документації із землеустрою, які мають право на виконання даного виду робіт, розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди.

5. Розроблену документацію із землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди, подати на затвердження до Коростенської міської ради.

Міський голова                                                    Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                                О. Олексійчук

Заступник міського голови                                                                        В. Корнійчук

Начальник управління земельних відносин