Доповідачі:

Каменчук І.О. - начальник Управління земельних відносин та комунальної власності

Не прийнято

XXI

Вид:

Номер:

Дата реєстрації:

06.04.2023 12:22:34

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 24-21

двадцять перша сесія VІІІ скликання

06.04.2023р. № _____

Про надання дозволу управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу ТОВ «Делф»

Розглянувши клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю «Делф» від 06.03.2023р. №1515/15-08 щодо продажу орендованої земельної ділянки несільськогосподарського призначення на якій розташовано об’єкт нерухомого майна, що перебуває у власності юридичної особи, відповідно до статей 12, 122, 127, 128 Земельного кодексу України, статті 9 Закону України «Про оренду землі», статей 5 Закону України «Про оцінку земель», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, міська рада

1. Надати дозвіл управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 0,0169 га, кадастровий номер: 1810700000:02:002:0494, по вулиці Базарна площа, 13, міста Коростеня; цільове призначення: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, на якій розташовано об’єкт нерухомого майна, що перебуває у власності Товариства з обмеженою відповідальністю «Делф», ідентифікаційний код юридичної особи 38741931.

1.1. Встановити авансовий платіж в розмірі 10 % від нормативної грошової оцінки.

1.2. ТОВ «Делф» в десятиденний термін після підписання договору про оплату авансового внеску сплатити авансовий платіж в розмірі 10% від нормативної грошової оцінки, яка становить – 236500 (двісті тридцять шість тисяч п’ятсот) гривень 82 копійки, а саме – 23650 (двадцять три тисячі шістсот п’ятдесят) гривень 08 копійки на р/р UA698999980314111941000006827, МФО 899998 код отримувача 37976485, ГУК у Житомирській обл. /ТГ м. Коростень, КБК 33010100.

2. Доручити міському голові Москаленко В.В. від імені Коростенської міської ради укласти договір про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу.

3. Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради провести в електронній торговій системі «Prozorro. Продажі» аукціон із визначення суб'єкта господарювання, який буде здійснювати проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки зазначеної в п.1 даного рішення.

4. Звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки, зазначеної в п.1 даного рішення, подати на розгляд сесії Коростенської міської ради для прийняття остаточного рішення щодо продажу вказаної земельної ділянки.

Міський голова                                                    Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                                        О. Олексійчук

Заступник міського голови                                                                                В. Корнійчук

Начальник фінансового управління                                                                 Л. Бардовська