Доповідачі:

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 07-20

Двадцята сесія VIII скликання

від 23.02.2023р. № _______

Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Коростенської міської територіальної громади майна переданого від благодійної організації  «Благодійний фонд «Українська команда»»

В рамках проєкту «Зміцнення громад заради перемоги та відродження України» «Зміцнення громадської довіри» USAID/UCBI III, та в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю від 6 вересня 2022 року за участі благодійної організації «Благодійний фонд «Українська команда» з метою надання всебічної підтримки Коростенській громаді, внаслідок військової агресії росії проти України, згідно Закону України «Про гуманітарну допомогу», ст. 25, 26, ч.2 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету, економіки та комунальної власності, міська рада

1.Надати згоду на безоплатне прийняття у комунальну власність Коростенської міської територіальної громади майна, яке передається в рамках проекту від благодійної організації «Благодійний фонд «Українська команда», а саме: генераторні установки WEBER ENERGY 6500 в кількості 2 (дві) штуки.

2.Передати майно безоплатно з подальшою постановкою на баланс:

2.1.    Коростенське комунальне підприємство «Теплозабезпечення» генераторну установку WEBER ENERGY 6500 в кількості 1 (одна) штука.

2.2.     Відділу культури і туризму виконавчого комітету Коростенської міської ради генераторну установку WEBER ENERGY 6500  в кількості 1 (одна) штука.

3.       Акти приймання-передачі майна, що передається підлягають затвердженню на засіданнях виконавчого комітету Коростенської міської ради.

Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради

О.Олексійчук

Перший заступник міського голови