Доповідачі:

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 57-19

дев’ятнадцята  сесія VІІІ скликання

від 22.12.2022 р. №______

Про надання дозволу на безоплатну передачу основних засобів з балансу управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради на баланс органу самоорганізації населення – Спілки голів окружних будинкових, вуличних комітетів (вуличних, квартальних,  будинкових комітетів та комітетів мікрорайону)

Розглянувши звернення керівника  органу самоорганізації населення – Спілки голів окружних будинкових, вуличних комітетів (вуличних, квартальних,  будинкових комітетів та комітетів мікрорайону) Венгловської Валентини Степанівни про передачу з балансу управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради на баланс громадської організації будинкових комітетів основних засобів, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань бюджету, економіки та комунальної власності, керуючись  п.20 ч.1ст.26, ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   міська рада

1.Безоплатно передати основні засоби з балансу управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради на баланс органу самоорганізації населення – Спілки голів окружних будинкових, вуличних комітетів (вуличних, квартальних,  будинкових комітетів та комітетів мікрорайону)  згідно додатку (додається).

2.Здійснити прийняття-передачу відповідно до вимог чинного законодавства України.

3.Бухгалтеріям управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради, органу самоорганізації населення – Спілки голів окружних будинкових, вуличних комітетів (вуличних, квартальних,  будинкових комітетів та комітетів мікрорайону) внести відповідні зміни в бухгалтерський облік.

Міський голова                                                       Володимир МОСКАЛЕНКО

Заступник міського голови                                                                             О. Синицький

Заступник міського голови                                                                             Н. Чижевська

Начальник управління праці та                                                                       І. Єсін