Доповідачі:

часткової компенсації вартості закупівлі

електрогенераторів для забезпечення потреб

об’єднання співвласників багатоквартирних

будинків міста Коростеня під час підготовки

опалювального сезону 2022-2023 роки

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указом Президента України від 24.02.2022 № 64 «Про введення воєнного стану в Україні“, затвердженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України “Про введення воєнного стану в Україні», рішенням від 29 жовтня 2009 року N 520/2589, враховуючи розпорядження Коростенського міського голови від № ____ від ____2022 р. «Про початок опалювального сезону 2022/2023 у місті Коростені», з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій у зимовий період, у рамках підготовки до опалювального сезону 2022-2023 років, Коростенська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити Міську цільову програму часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для забезпечення потреб об’єднання співвласників багатоквартирних будинків міста Коростень під час підготовки опалювального сезону 2022/2023 (далі – Програма, що додається).

2. Визначити Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Коростенської міської ради відповідальним за реалізацію Програми.

3. Співвиконавцям Програми забезпечити виконання заходів Програми та інформувати Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Коростенської міської ради про хід і результати виконання заходів програми щоквартально до 15 числа місяця, наступного за звітним періодом.

4. Управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету Коростенської міської ради:

4.1. Забезпечити виконання Програми в межах обсягу видатків, передбачених у бюджеті міста Коростень на відповідні роки.

4.2. Надавати Коростенській міській раді та управлінню економіки:

- квартальні та річні звіти про виконання завдань та заходів Програми – до 20 числа другого місяця, що настає за звітним періодом;

- заключний звіт про виконання завдань та заходів Програми – не пізніше ніж у тримісячний строк після закінчення встановленого строку виконання Програми;

- уточнені річні звіти про виконання завдань та заходів Програми (у разі необхідності) – до 01 квітня року, наступного за звітним.

4.3. Забезпечити розміщення на офіційному вебсайті Коростенської міської ради річного (квартального) звітів та заключного звіту про результати виконання Програми.

5. Оприлюднити це рішення в установленому порядку.

6. Це рішення набирає чинності з дня його оприлюднення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, економіки та комунальної власності; (голова – Єсін І.В.).

Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради