ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XI

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

25-11

Дата реєстрації:

10.11.2021

Проголосовано:

25.11.2021 11:44:19

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  30
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  7

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 25-11РІШЕННЯ

одинадцята сесія VІІІ скликання

 від 25.11.2021 р. №_____

 

Про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг

 

Розглянувши клопотання ДП «Коростенський лісгосп АПК» №9468/25-08 від 05.11.2021р. та ДП «Коростенське ЛМГ» №8337/25-08 від 01.10.2021р. щодо отримання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг, відповідно до доручення Прем’єр-міністра України від 19.07.2021р. №19111/66/1-21 щодо забезпечення виконання протокольного рішення Мінрегіону від 05.07.2021р. за підсумками наради щодо виконання пункту 5 Рішення РНБО України від 15.04.2021р. «Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації влади», введеного в дію Указом Президента України від 29.04.2021 №180/2021, ст.17 Лісового кодексу України, ст.12, 92, 125, 126, 131, 184 Земельного кодексу України, ст.19, 25, 50 Законом України «Про землеустрій», та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Дочірньому підприємству «Коростенський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «ЖИТОМИРОБЛАГРОЛІС» Житомирської обласної ради (код ЄДРПОУ 30913009) на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, орієнтовною площею 7,1000 га, для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг за межами населеного пункту с. Холосне, Коростенської міської територіальної громади Коростенського району Житомирської області.

2. Надати дозвіл Дочірньому підприємству «Коростенський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «ЖИТОМИРОБЛАГРОЛІС» Житомирської обласної ради (код ЄДРПОУ 30913009) на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, орієнтовною площею 48,0000 га, для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг за межами населеного пункту с. Хотинівка, Коростенської міської територіальної громади Коростенського району Житомирської області.

3. Надати дозвіл Дочірньому підприємству «Коростенський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «ЖИТОМИРОБЛАГРОЛІС» Житомирської обласної ради (код ЄДРПОУ 30913009) на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, орієнтовною площею 7,6000 га, для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг за межами населеного пункту с. Соболівка, Коростенської міської територіальної громади Коростенського району Житомирської області.

4. Надати дозвіл Дочірньому підприємству «Коростенський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «ЖИТОМИРОБЛАГРОЛІС» Житомирської обласної ради (код ЄДРПОУ 30913009) на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, орієнтовною площею 8,9000 га, для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг за межами населеного пункту с. Дідковичі, Коростенської міської територіальної громади Коростенського району Житомирської області.

5. Надати дозвіл Дочірньому підприємству «Коростенський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «ЖИТОМИРОБЛАГРОЛІС» Житомирської обласної ради (код ЄДРПОУ 30913009) на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, орієнтовною площею 16,6000 га, для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг за межами населеного пункту с. Дідковичі, Коростенської міської територіальної громади Коростенського району Житомирської області.

6. Надати дозвіл Дочірньому підприємству «Коростенський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «ЖИТОМИРОБЛАГРОЛІС» Житомирської обласної ради (код ЄДРПОУ 30913009) на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, орієнтовною площею 4,6000 га, для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг за межами населеного пункту с. Дідковичі, Коростенської міської територіальної громади Коростенського району Житомирської області.

7. Надати дозвіл Дочірньому підприємству «Коростенський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «ЖИТОМИРОБЛАГРОЛІС» Житомирської обласної ради (код ЄДРПОУ 30913009) на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, орієнтовною площею 38,6000 га, для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг за межами населеного пункту с. Сарновичі, Коростенської міської територіальної громади Коростенського району Житомирської області.

8. Надати дозвіл Державному підприємству «Коростенське лісомисливське господарства» (код ЄДРПОУ 00991841) на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, орієнтовною площею 12,0000 га, для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг за межами населеного пункту с. Барди, Коростенської міської територіальної громади Коростенського району Житомирської області.

9. Надати дозвіл Державному підприємству «Коростенське лісомисливське господарства» (код ЄДРПОУ 00991841) на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, орієнтовною площею 112,0000 га, для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг за межами населеного пункту с. Берестовець, Коростенської міської територіальної громади Коростенського району Житомирської області.

10. Надати дозвіл Державному підприємству «Коростенське лісомисливське господарства» (код ЄДРПОУ 00991841) на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, орієнтовною площею 28,0000 га, для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг за межами населеного пункту с. Мединівка, Коростенської міської територіальної громади Коростенського району Житомирської області.

11. Надати дозвіл Державному підприємству «Коростенське лісомисливське господарства» (код ЄДРПОУ 00991841) на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, орієнтовною площею 53,0000 га, для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг за межами населеного пункту с. Субине, Коростенської міської територіальної громади Коростенського району Житомирської області.

12. Надати дозвіл Державному підприємству «Коростенське лісомисливське господарства» (код ЄДРПОУ 00991841) на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, орієнтовною площею 17,0000 га, для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг за межами населеного пункту с. Нивки, Коростенської міської територіальної громади Коростенського району Житомирської області.

13. Остаточну площу встановити геодезичним способом при розробці проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування.

14. Розроблені проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування подати на розгляд та затвердження до Коростенської міської ради в термін не пізніше 1 року з дня прийняття даного рішення.

 

 

 

Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО

 

 

 Секретар міської ради                                                                                          О. Олексійчук 

Заступник міського голови                                                                                  О.Ясинецький

 

Начальник Управління земельних відносин

та комунальної власності                                                                                 С.Любочко

 

Т.в.о. заступника начальника Управління земельних

відносин та комунальної власності-

начальник відділу земельних відносин                                                     А.Березюк

 

Начальник відділу організаційного

забезпечення діяльності міської ради                                                                О.Заєць

 

Головний спеціаліст відділу земельних відносин                                  І.Чижевська

 

Начальник юридичного відділу                                                               Т.Камінська

 

Староста                                                                                                     В.Лангер

 

Староста                                                                                                     В.Палюшкевич

 

Староста                                                                                                     Н.Сергієнко

 

Староста                                                                                                     П.Мельниченко

 

Староста                                                                                                     Р.Синько

ДОДАТКИ

1 8 Пояснювальна записка.pdf Переглянути