Доповідачі:

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 08-11

одинадцята  сесія VІІІ скликання

від 25.11.2021 р. №______

Про внесення змін до Положення про порядок списання, безоплатної передачі майна, яке належить до комунальної власності Коростенської міської територіальної громади, затвердженого рішенням 5 сесії VII скликання Коростенської міської ради від 21.04.2016 р. №161 зі змінами

Розглянувши лист КНП «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради» №1909 від 20.10.2021 року (вх. №1857/02-13 від 22.10.2021 року), відповідно до підпункту 14.1.138 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України, враховуючи рішення 6 сесії VIIІ скликання Коростенської міської ради від 10.06.2021 року №330 «Про внесення змін до рішення 5 сесії VII скликання Коростенської міської ради від 21.04.2016 р. №161 «Про затвердження Положення «Про порядок списання, безоплатної передачі майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Коростеня», враховуючи рекомендації комісії з питань бюджету, економіки та комунальної власності, керуючись ст.25, п.30 ч.1 ст.26, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Внести зміни до п. 2.2.2 та п. 2.2.3. розділу ІІ. Положення про порядок списання, безоплатної передачі майна, яке належить до комунальної власності Коростенської міської територіальної громади та викласти їх в новій редакції:

«2.2.2 На списання повністю амортизованих основних засобів, первісна (переоцінена) вартість яких становить 20000,00 грн. або перевищує 20000,00 грн. – рішенням міської ради на підставі акта про списання майна, затвердженого керівником суб’єкта господарювання, бюджетної установи або виконавчого органу міської ради та погодженого заступником міського голови, якому підпорядковується відповідний суб’єкт.»

«2.2.3. На списання повністю амортизованих основних засобів, первісна (переоцінена) вартість яких менше 20000,00 грн. – за наказом або розпорядженням керівника суб’єкта господарювання, бюджетної установи і виконавчих органів відповідно до цього Положення на підставі акта про списання майна, затвердженого керівником суб’єкта господарювання, бюджетної установи або виконавчого органу міської ради.»

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, економіки та комунальної власності.

Міський голова                                                     Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради   О. Олексійчук

Заступник міського голови   О. Ясинецький

Начальник управління земельних відносин та комунальної власності