Доповідачі:

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 55-09

девята   сесія VІІІ скликання

від 23.09.2021 р. №_________

Про звернення депутатів міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо підвищення пенсій і виплати додаткової пенсії у 2021 році

Керуючись ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійних комісій міської ради, Коростенська міська рада

1.Підтримати звернення депутатів Коростенської міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо підвищення пенсій і виплати додаткової пенсії у 2021 році (додається).

2.Доручити міському голові підписати звернення та направити за належністю.

Міський голова                                                     Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                   О.Олексійчук

Голова   фракції «Європейська солідарність»

в Коростенській міській раді                                                        Н.Тертична

забезпечення діяльності міської ради                                         О.Заєць

Начальник юридичного відділу                                                  Т. Камінська

Додаток  до рішення 9 сесії Коростенської міської ради VIIІ скликання від 23.09.21р.№_______

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Коростенської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо підвищення пенсій і виплати додаткової пенсії у 2021 році

Ми, депутати Коростенської міської ради, представляючи інтереси мешканців Коростенської громади, звертаємось до   Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України  з вимогою вжити термінових заходів з поліпшення соціального стану людей пенсійного віку.

Саме ці люди становлять найменш захищені соціальні групи.

Останнім часом суттєво погіршилося соціальне становище людей пенсійного віку. Насамперед, це стосується штучного скорочення категорій, які мають право на отримання субсидій за спожиті житлово-комунальні послуги, скорочення фінансування субсидій.

Соціальне становище пенсіонерів також суттєво погіршилось через підвищення цін на товари першої необхідності, а неспроможність влади забезпечити відповідну цьому підвищенню індексацію пенсій  викликає в людей справедливе обурення.

У зв’язку з цим вимагаємо вжити термінових заходів для забезпечення додаткових виплат пенсіонерам, а саме: здійснити у листопаді 2021 року виплату «13-тої пенсії» категорії людей, пенсія яких нижче середньої, тобто нижче 3866,8 грн. Для забезпечення цих виплат пропонуємо використати частину коштів, отриманих від МВФ на подолання наслідків пандемії, тобто за їх прямим призначенням – на допомогу людям.

За дорученням депутатів Коростенської

міської ради VIII скликання

Міський голова                                                       Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                               Олександр ОЛЕКСІЙЧУК