Доповідачі:

Мельниченко О.П. - заступник начальника управління земельних відносин та комунальної власності

Вид:

Номер:

Дата реєстрації:

04.08.2021

19.08.2021 15:48:20

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 97-07

восьма сесія VІІІ скликання

від 19.08.2021 р. №_____

Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди

Розглянувши клопотання юридичних осіб про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди, відповідно до Закону України «Про землеустрій», ст.16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству», яким внесено зміни щодо процедури поновлення договорів оренди землі, згідно ст. 12, 93, 124, 125, 126¹ Земельного кодексу України, рішення другої сесії VIIІ скликання Коростенської міської ради від 24.12.2020 року №39 «Про внесення змін до рішення 31 сесії VII скликання від 23.05.2019 р. №1464 «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки несільськогосподарського та сільськогосподарського призначення на території міста Коростеня», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 2,1897 га на умовах оренди Товариству з обмеженою відповідальністю «МЕГАБУДКОМПЛЕКС» (код ЄДРПОУ34753126), цільового призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по 3 провулку Шатрищанському, 5-А міста Коростеня (кадастровий номер 1810700000:01:016:0337).

1.2. Передати в оренду строком на 5 (п’ять) років Товариству з обмеженою відповідальністю «МЕГАБУДКОМПЛЕКС» земельну ділянку, площею 2,1897 га, цільового призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по 3 провулку Шатрищанському, 5-А  міста Коростеня.

1.3. Встановити розмір орендної плати Товариству з обмеженою відповідальністю «МЕГАБУДКОМПЛЕКС» (3% від нормативної грошової оцінки): 173621,98 грн. (сто сімдесят три тисячі шістсот двадцять одна грн. 98 коп.) в рік, 14468,50 грн. (чотирнадцять тисяч чотириста шістдесят вісім грн. 50 коп.) в місяць.

2. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки,

площею 0,0400 га, на умовах оренди Товариству з обмеженою відповідальністю «ПММ-ТЕПЛО», цільового призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) по вулиці Сергія Кемського, в районі будинку №5, міста Коростеня (кадастровий номер 1810700000:02:025:0075).

2.1. Передати в оренду строком на 5 (п’ять) років Товариству з обмеженою відповідальністю «ПММ-ТЕПЛО» (код ЄДРПОУ 44012256) земельну ділянку, площею 0,0400 га, цільового призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) по вулиці Сергія Кемського, в районі будинку №5, міста Коростеня.

2.2. Встановити розмір орендної плати Товариству з обмеженою відповідальністю «ПММ-ТЕПЛО» вказаної земельної ділянки (3% від нормативної грошової оцінки): 1717,96 грн. (тисяча сімсот сімнадцять грн. 96 коп.) в рік,143,16 грн.(сто сорок три грн. 16 коп.) в місяць.

3. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,9000 га, на умовах оренди громадянці Гаврилюк Світлані Сергіївні, цільового призначення – для ведення особистого селянського господарства за адресою Житомирська область, Коростенський район, Хотинівська сільська рада, (кадастровий номер 1822386600:12:000:0002).

3.1. Передати в оренду строком на 20 (двадцять) років громадянці Гаврилюк Світлані Сергіївні, земельну ділянку, площею 0,9000 га, цільового призначення – для ведення особистого селянського господарства за адресою Житомирська область, Коростенський район, Хотинівська сільська рада.

3.2. Встановити розмір орендної плати громадянці Гаврилюк Світлані Сергіївні вказаної земельної ділянки (12% від нормативної грошової оцінки): 2054,16 грн. (дві тисячі п’ятдесят чотири грн. 16 коп.) в рік, 171,18 грн. (сто сімдесят одна грн. 18 коп.) в місяць.

4. Вищевказаним особам в місячний термін укласти договори оренди земельних ділянок.

5. Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради забезпечити реєстрацію та зберігання договорів оренди.

6. Рекомендувати ГУ ДПС у Житомирській області забезпечити контроль щодо своєчасного надходження та повноти сплати орендної плати за використання вищевказаних земельних ділянок на рахунок місцевого бюджету у відповідності до Земельного та Податкового кодексів України.

Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                              О. Олексійчук

Заступник міського голови                                                                      О.Ясинецький

Начальник Управління земельних відносин