ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

VIII

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

92-07

Дата реєстрації:

04.08.2021

Проголосовано:

19.08.2021 15:48:20

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  27
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  12

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 92-07РІШЕННЯвосьма сесія VІІІ скликання 

від 19.08.2021 р. №_____

 

Про надання дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди у межах приєднаних територій

 

Розглянувши клопотання юридичних осіб про надання дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди, відповідно до статті 19 Закону України «Про землеустрій», ст. 14 Закону України «Про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об'єктів», статей 12, 93, 124, 134 Земельного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Надати Приватному підприємству «ГУРТ-МАЙСТЕР» (код ЄДРПОУ 24700386) дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди, орієнтовною площею 16,0000 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вулиці Польовій, 1         с. Бехи, Коростенського району Житомирської області за рахунок земель промисловості Коростенської міської територіальної громади при умові розробки детального плану території.

2. Надати Акціонерному товариству «Житомиробленерго» (код ЄДРПОУ

22048622) дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди, орієнтовною площею 0,0048 га – опори №13, 27,32,33,34 для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії за межами населеного пункту с. Васьковичі, Коростенського району, Житомирської області за рахунок земель сільськогосподарського призначення Коростенської міської територіальної громади.

3. Надати Акціонерному товариству «Житомиробленерго» дозвіл на  розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди, орієнтовною площею 0,0076 га: опори за №1-12 та опори №28-31 для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії на території с. Васьковичі, Коростенського району Житомирської області (в межах населеного пункту) за рахунок земель житлової та громадської забудови Коростенської міської територіальної громади.

4. Надати Акціонерному товариству «Житомиробленерго» дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди, орієнтовною площею 0,0114 га – опори за №14,15,16,17,18,19, 20,21,22,23,24,25,26 для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, за рахунок земель комунальної власності Коростенської міської територіальної громади кадастровий номер (1822380900:02:000:0113), цільове призначення землі резервного фонду (землі, створені органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування у процесі приватизації сільськогосподарських угідь, які були у постійному користуванні відповідних підприємств, установ та організацій) за межами населеного пункту                       с. Васьковичі, Коростенського району Житомирської області.

5. Надати Приватному акціонерному товариству «КОРОСТЕНСЬКА БАЗА МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ПОСТАЧАННЯ» (код ЄДРПОУ 00909466) дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди, орієнтовною площею 2,6500 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості) по вулиці Т. Кралі, 132     м. Коростеня за рахунок земель промисловості Коростенської міської територіальної громади.

6. Надати Товариству з обмеженою відповідальністю «Житомиркомунсервіс» (код ЄДРПОУ 38190789) дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди, орієнтовною площею 0,0850 га для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії за адресою: Житомирська область, Коростенський район, с. Сарновичі, за рахунок земель енергетики Коростенської міської територіальної громади.

7. Остаточну площу встановити геодезичним способом при розробці проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди.

8. Рекомендувати зазначеним у рішенні юридичним особам замовити у розробників документацію із землеустрою, які мають право на виконання даного виду робіт, розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди. 

Міський голова                                                    Володимир МОСКАЛЕНКОСекретар міської ради                                                                              О. ОлексійчукЗаступник міського голови                                                                      О.Ясинецький

Начальник Управління земельних відносин

та комунальної власності                                                                                 С.Любочко

Заступник начальника Управління земельних відносин-

начальник відділу земельних відносин                                                              О.Мельниченко

Начальник відділу організаційного

забезпечення діяльності міської ради                                                                 О.Заєць

Головний спеціаліст відділу земельних відносин                                             І. Киселевич

Начальник юридичного відділу                                                                Т.Камінська
 

ДОДАТКИ

1 29 Дозвіл на розробку проєктів оренда.pdf Переглянути