ОПИС ДОКУМЕНТУ

Доповідачі:Мельниченко О.П. - заступник начальника управління земельних відносин та комунальної власності

Рішення:

Прийнято

Сесія:

VIII

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

81-07

Дата реєстрації:

04.08.2021

Проголосовано:

19.08.2021 15:48:20

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  27
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  12

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 81-07РІШЕННЯ

восьма сесія VІІІ скликання 

від 19.08.2021 р. №_____

 

Про внесення змін до рішень Коростенської міської ради

 

          Розглянувши заяви громадян, клопотання юридичних осіб в частині внесення змін до пунктів рішень сесій Коростенської міської ради, згідно ст. 19 Закону України «Про землеустрій», відповідно до статті 12 Земельного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

      1. Внести зміни до пункту 1 рішення шостої сесії VIII скликання Коростенської міської ради від 10.06.2021 року №387 «Про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди» в зв’язку з уточненням та викласти його в наступній редакції: 

«1. Надати Приватному акціонерному товариству «Київстар» дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на умовах оренди, орієнтовною площею 0,1225 га, для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій, в межах с. Стремигород Коростенського району за рахунок земель зв’язку Коростенської міської ради».

      2. Внести зміни до пункту 2 рішення шостої сесії VІІІ скликання  Коростенської міської ради від 10.06.2021 р. №380 «Про розгляд заяв громадян про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, індивідуального садівництва, ведення особистого селянського господарства, з подальшою передачею у власність у межах приєднаних територій» в частині зміни адреси та категорії земель та викласти його в наступній редакції:

«2. Надати громадянці Дикій Наталії Павлівні дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,2500 га, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вулиці Ходаківській, 43 с. Зубівщина Коростенського району за рахунок земель житлової та громадської забудови Коростенської міської ради з подальшою передачею у власність».

      3. Внести зміни до пункту 3 рішення шостої сесії VІІІ скликання  Коростенської міської ради від 10.06.2021 р. №380 «Про розгляд заяв громадян про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, індивідуального садівництва, ведення особистого селянського господарства, з подальшою передачею у власність у межах приєднаних територій» в частині зміни адреси та категорії земель та викласти його в наступній редакції:

«3. Надати громадянці Каленській Ользі Федорівні дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,2500 га, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вулиці Гагаріна, 29 с. Сингаї Коростенського району за рахунок земель житлової та громадської забудови Коростенської міської ради з подальшою передачею у власність».

4. Внести зміни до пункту 7 рішення шостої сесії VІІІ скликання  Коростенської міської ради від 10.06.2021 р. №380 «Про розгляд заяв громадян про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, індивідуального садівництва, ведення особистого селянського господарства, з подальшою передачею у власність у межах приєднаних територій» в частині зміни адреси, цільового призначення земельної ділянки та категорії земель та викласти його в наступній редакції:

«7. Надати громадянці Романенко Тетяні Данилівні дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,2500 га, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вулиці Новаківській, 61 с. Зубівщина Коростенського району за рахунок земель житлової та громадської забудови Коростенської міської ради з подальшою передачею у власність».

5. Внести зміни до підпунктів 4.1. та 4.2. рішення шостої сесії VIII скликання Коростенської міської ради від 10.06.2021 року №403 «Про поновлення договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення та договорів сервітутного землекористування» в частині уточнення площі земельної ділянки та розміру плати за сервітутне землекористування» та викласти їх в наступній редакції:

«4.1. Встановити фізичній особі-підприємцю Карловій Людмилі Євгеніївні, строк дії особистого строкового сервітуту земельної ділянки, площею 0,0017 га, цільового призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – 5 (п’ять) років».

«4.2. Встановити фізичній особі-підприємцю Карловій Людмилі Євгеніївні

плату за користування вказаною земельною ділянкою в розмірі (12% від середньої базової вартості одного квадратного метра земель міста Коростеня із застосуванням коефіцієнта, який характеризує функціональне використання земельної ділянки, з урахуванням зонального та локального коефіцієнтів відповідно до технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Коростеня Коростенської міської ради Житомирської області): 2368,41 грн. (дві тисячі триста шістдесят вісім грн. 41 коп.) в рік, 197,37 грн. (сто дев’яносто сім грн. 37 коп.) в місяць (додаток 1)».

  

 

Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО

 

 Секретар міської ради                                                                                         О. Олексійчук 

Заступник міського голови                                                                      О.Ясинецький

 

Начальник Управління земельних відносин

та комунальної власності                                                                                 С.Любочко

 

Заступник начальника Управління земельних відносин

та комунальної власності-начальник

відділу земельних відносин                                                                                    О.Мельниченко

 

Начальник відділу організаційного

забезпечення діяльності міської ради                                                                 О.Заєць

 

Головний спеціаліст відділу земельних відносин

Управління земельних відносин

та комунальної власності                                                                            І. Бугайова

 

Начальник юридичного відділу                                                                Т. Камінська
 

ДОДАТКИ

1 18 Додаток про внесення змін.pdf Переглянути
2 18-а Порівняльна таблиця до внесення змін.pdf Переглянути
3 18 Пояснювальна Внесення змін.pdf Переглянути