Доповідачі:

Тертична Н.А. -голова фракції "Європейська солідарність" в Коростенській міській раді

Вид:

Номер:

Дата реєстрації:

15.04.2021 16:15:56

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 99-5

п’ята  сесія VІІІ скликання

від 15.04.2021 р. №_____

Про звернення до Президента України,

Служби безпеки України, Центральної виборчої комісії

щодо виборів на ОВО №50 та №87

Розглянувши звернення депутатської фракції партії «Європейська Солідарність» Коростенської міської ради VIІI скликання, відповідно до статті 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Коростенська міська рада

1.Підтримати звернення депутатської фракції партії «Європейська Солідарність» Коростенської міської ради VIІI скликання та звернутися до Президента України та Служби безпеки України, Центральної виборчої комісії щодо нехтування закону, демократичних традицій і цінностей під час виборчого процесу на ОВО №50 та №87 та вимагати визнати вибори на цих одномандатних виборчих округах недійсними.

2.Звернення оформити шляхом направлення даного рішення до відповідних органів державної влади.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Коростенської міської ради з питань законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади, депутатської діяльності та етики .

Міський голова                                                   Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                                 О.Олексійчук

Голова фракції  «Європейська соліданість»

в Коростенській міській раді                                                                      Н.Тертична

забезпечення діяльності міської ради                                                        О.Заєць

Начальник юридичного відділу                                                                 Т. Камінська

Додаток до рішення  5 сесії  Коростенської міської ради VIIІ скликання від 15.04.2021 р.  №_____

Звернення

до Президента України, Служби безпеки України,

Центральної виборчої комісії щодо виборів на ОВО №50 та №87

В Україні відбувається безпрецедентний наступ на основні інститути свободи та демократії, про що яскраво свідчать вибори народних депутатів на ОВО №50 та №87.

Вперше за багато років держава не здатнане лише забезпечити та гарантувати вільне волевиявлення громадян під час виборів, але й ганебно та зухвало стає учасником фальсифікацій результатів, заплющує очі на просування у парламентське крісло відвертого колабораціоніста  та злочинця.

Сьогодні у крісло законодавця може сісти проросійський діяч та відкрито і неприховано з найвищої парламентської трибуни просувати злочинний антидержавний наратив, агітувати за «рускій мір».

На 87-у окрузі провладна політична сила не погребувала найбруднішими методами: залякування опонентів, погрози, затягування підрахунку  голосів, тиск на членів комісій, використання спецпідрозділів СБУ. Уся країна спостерігала, як понад тиждень влада Зеленського не змогла забезпечити перерахунок голосів по одному бюлетеню та встановлення волевиявлення громадян.

Застосування адмінресурсу, як і підкуп виборців – це замах на демократію, на підвалини конституційного ладу України. Водночас – це загроза узурпації владиі повернення до часів Януковича. Якби попередники Зеленського так чинили на виборах, він особисто ніколи б не став президентом.

Водночас ми бачимо ескалацію на фронті, стягування військ противника до наших кордонів  і усвідомлюємо,  що  Російська Федерація не зупиниться у своїх імперських амбіціях.

Сценарій агресора відомий: послабити державу зсередини, щоб посилити свій вплив та контроль за нашою країною.

Ми не можемо спостерігати за поверненням свавілля часів Януковича і його методів. Ми не будемо бездіяльно спостерігати, як відбувається замах на демократію в Україні під час підготовки нападу на нашу країну.

Політична партія «Європейська Солідарність» заявляє рішучу незгоду з нехтуванням закону, демократичних традицій і цінностей під час виборчого процесу на ОВО №50 та №87 та вимагає визнати вибори на цих одномандатних виборчих округах недійсними.

Секретар міської ради                                        Олександр ОЛЕКСІЙЧУК