Доповідачі:

Мельниченко О.П.- заступник начальника відділу комунальної власності

XXXIX

Вид:

Номер:

Дата реєстрації:

11.06.2020 11:28:44

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 17-39

тридцять дев′ята сесія VІІ скликання

від 11.06.2020р. №_____

Про  умови проведення  земельних  торгів у формі  аукціону

З метою проведення земельних торгів у формі аукціону, відповідно до статей 12, 127, 128, 134-137 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, міська рада

1. Виставити до продажу на земельних торгах у формі аукціону право оренди, терміном на 5 (п’ять) років, земельної ділянки площею 0,0282 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер: 1810700000:02:001:0456, яка розташована по вулиці Грушевського, 26 міста Коростеня.

1.1. Встановити стартову ціну лоту (стартовий розмір річної орендної плати за земельну ділянку) в розмірі 19643,91(дев’ятнадцять тисяч шістсот сорок три гривні 91 копійка) грн., що становить 6,0 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки .

1.2. Встановити крок земельних торгів у розмірі 0,5 % (нуль цілих п’ять десятих відсотка) від стартової ціни продажу права оренди земельної ділянки – 98,22(дев’яносто вісім гривен 22 копійки) грн.

2. Виставити до продажу на земельних торгах у формі аукціону право оренди, терміном на 5 (п’ять) років, земельної ділянки площею 0,0278га, для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства, кадастровий номер: 1810700000:02:001:0337, яка розташована по вулиці Грушевського, 26 міста Коростеня.

2.1. Встановити стартову ціну лоту (стартовий розмір річної орендної плати за земельну ділянку) в розмірі 7746,11(сім тисяч сімсот сорок шість гривень 00 копійок) грн., що становить 6,0 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

2.2. Встановити крок земельних торгів у розмірі 0,5 % (нуль цілих п’ять десятих відсотка) від стартової ціни продажу права оренди земельної ділянки – 38,73 (тридцять вісім гривень 73 копійки) грн.

3. Виставити до продажу на земельних торгах у формі аукціону право оренди, терміном на 5 (п’ять) років, земельної ділянки площею 0,1302 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер: 1810700000:02:001:1026, яка розташована по вулиці Грушевського, в районі будинку №26 міста Коростеня.

3.1. Встановити стартову ціну лоту (стартовий розмір річної орендної плати за земельну ділянку) в розмірі 90696,34(дев’яносто тисяч шістсот дев’яносто шість гривень 34 коп.)грн., що становить 6,0 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки .

3.2. Встановити крок земельних торгів у розмірі 0,5 % (нуль цілих п’ять десятих відсотка) від стартової ціни продажу права оренди земельної ділянки – 453,48(чотириста п’ятдесят три гривні 48 коп.)грн.

4. Виставити до продажу на земельних торгах у формі аукціону право оренди, терміном на 5(п’ять) років, земельної ділянки площею 0,0080 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер: 1810700000:01:014:0011, яка розташована по вулиці Київській, в районі будинку №21-Б міста Коростеня.

4.1. Встановити стартову ціну лоту (стартовий розмір річної орендної плати за земельну ділянку) в розмірі 2550,27 (дві тисячі п’ятсот п’ятдесят гривень 27 копійок) грн., що становить 6,0 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

4.2. Встановити крок земельних торгів у розмірі 0,5 % (нуль цілих п’ять десятих відсотка) від стартової ціни продажу права оренди земельної ділянки – 12,75 (дванадцять гривень 75 копійок) грн.

5. Виставити до продажу на земельних торгах у формі аукціону право власності, земельної ділянки, площею 0,8003 га, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, кадастровий номер: 1810700000:01:011:0078, яка розташована по вулиці Сергія Кемського, 11-У міста Коростеня.

5.1. Встановити стартову ціну лоту у сумі 490664,00 (чотириста дев’яносто тисяч шістсот шістдесят чотири гривні 00 копійок) грн.

5.2. Встановити крок земельних торгів у розмірі 5 % (п’ять відсотків) від стартової ціни продажу права власності земельної ділянки 24533,20 (двадцять чотири тисячі п’ятсот тридцять три гривні 20 копійок) грн.

6. Місцем проведення земельних торгів у формі аукціону встановити зал засідань виконавчого комітету Коростенської міської ради. Земельні торги провести у II-III кварталах 2020 року.

7. Визначити виконавцем земельних торгів приватне підприємство «Фірма СОМГІЗ» (код: 20810095, адреса: 79012, Львівська область, місто Львів, Франківський район, вулиця Сахарова, будинок 46).

8. Організатору земельних торгів (Коростенська міська рада), в особі міського голови, укласти з виконавцем договір про проведення земельних торгів,  підписати протокол земельних торгів, укласти з переможцями торгів договори  оренди земельних ділянок. Уповноваженій особі організатора (управлінню економіки виконавчого комітету), бути присутнім на земельних торгах.

9. Переможцям земельних торгів відшкодувати витрати Організатора  земельних торгів по виготовленню документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

10. Переможцям земельних торгів оплатити винагороду Виконавцеві земельних торгів на підставі окремого договору з Виконавцем.

11. Організатору (Коростенська міська рада) забезпечити передачу виконавцю земельних торгів документацій по лоту, який виставляється до продажу у власність на земельних торгах та спільно з виконавцем визначити дату та час проведення земельних торгів.

Міський голова                                                     Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                      В.Вигівський

Заступник міського голови                                                             О.Ясинецький

Начальник відділу комунальної