Доповідачі:

від  11.06.2020 р. №______

Про нагородження Почесною грамотою

Коростенської міської ради

Розглянувши подання начальника відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Коростенської міської ради Зайця М.А., керуючись Положенням про Почесну грамоту Коростенської міської ради, Грамоту виконавчого комітету Коростенської міської ради та Подяку Коростенського міського голови, ст.25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада

1.Нагородити Почесною грамотою Коростенської міської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську і життєву позиції, вагомий особистий внесок у розвиток сфери охорони здоров’я міста Коростеня та з нагоди дня медичного працівника:

1.1. Бондар Любов Іванівну – завідуючу амбулаторією загальної практики сімейної медицини № 3 комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Коростенської міської ради.

1.2. Шумакову Світлану Василівну – сестру медичну амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 3 комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Коростенської міської ради.

1.3.  Лиштву Олександра Григоровича – лікаря – педіатра амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 4 комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Коростенської міської ради.

1.4. Синягівську Юлію Валентинівну – сестру медичну хірургічного відділення консультативно – діагностичного центру комунального некомерційного підприємства «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради».

1.5. Барановську Ганну Вікторівну – фельдшера – лаборанта бактеріологічного відділу клініко діагностичної лабораторії комунального некомерційного підприємства «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради».

2.Відділу бухгалтерського обліку виконавчого комітету Коростенської міської ради виплатити грошову премію нагородженому Почесною грамотою Коростенської міської ради в розмірі 1000 грн.

Міський голова                                         Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                            В.Вигівський