XII

дванадцята сесія VІІІ скликання

від 23.12.2021 р. №762

На виконання рішення Коростенської міської ради №554 від 23.09.2021р. «Про надання дозволу Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)», відповідно до Закону України «Про землеустрій», ст.16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.ст. 12, 122, 186 Земельного Кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення
(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради (код ЄДРПОУ 44010835), загальною площею 1,8902 га, цільове призначення: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з користуванням надрами, яка розташована за межами населеного пункту с. Васьковичі, на території Коростенської міської ради Коростенського району Житомирської області, кадастровий номер: 1822380900:04:000:0588.
2. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення
(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради (код ЄДРПОУ 44010835), загальною площею 0,7250 га, цільове призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з користуванням надрами, яка розташована за межами населеного пункту с. Васьковичі на території Коростенської міської ради Коростенського району, Житомирської області, кадастровий номер: 1822380900:04:000:0580.
3. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення
(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради (код ЄДРПОУ 44010835), загальною площею 0,4902 га, цільове призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з користуванням надрами, яка розташована за межами населеного пункту с. Васьковичі на території Коростенської міської ради Коростенського району, Житомирської області, кадастровий номер: 1822380900:04:000:0589.

Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                              О. Олексійчук

Заступник міського голови                                                                      О.Ясинецький

Начальник Управління земельних відносин