десята сесія VІІІ скликання

від 28.10.2021 р. № 632

Про продаж громадянці Яценко Світлані Миколаївні земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вулиці Маяковського, №74-А міста Коростеня, на якому розташований об’єкт нерухомого майна заявника

Розглянувши заяву громадянки Яценко С.М. від 02.07.2021р. №4539/25-08 щодо продажу орендованої земельної ділянки несільськогосподарського призначення та звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки по вулиці Маяковського, №74-А міста Коростеня, відповідно до статей 12, 122, 127, 128 Земельного кодексу України, ст. 9 Закону України «Про оренду землі», статей 5, 21 Закону України «Про оцінку земель», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Погодити звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки по вулиці Маяковського, №74-А міста Коростеня.
2. Затвердити вартість земельної ділянки по вулиці Маяковського, №74-А міста Коростеня, площею 0,0178 га, (кадастровий номер: 1810700000:02:009:0008) - в розмірі 49901 (сорок дев’ять тисяч дев’ятсот одна гривня) 00 копійок, з розрахунку за 1 м2 – 280, 34 (двісті вісімдесят гривень) копійки, на підставі грошової оцінки.
3. Продати громадянці Яценко Світлані Миколаївні земельну ділянку по вулиці Маяковського, №74-А міста Коростеня, площею 0,0178 га, на якій розміщено об’єкт нерухомого майна заявника за 49901,00 (сорок дев’ять тисяч дев’ятсот одна гривня) 00 копійок для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
4. Зарахувати до суми, яку покупець сплатив за земельну ділянку по вулиці Маяковського, №74-А міста Коростеня, авансовий внесок в сумі 10317 (десять тисяч триста сімнадцять гривень) 01 копійка, сплачений відповідно до договору №306 від 06.09.2021 року. Решта вартості земельної ділянки у сумі 39583 (тридцять дев’ять тисяч п’ятсот вісімдесят три гривні) 99 копійок  має бути сплачена на р/р UA698999980314111941000006827, код отримувача 37976485, ГУК у Житомирській обл., Казначейство України, КБК 33010100.
5. Громадянці Яценко Світлані Миколаївні оформити договір купівлі-продажу земельної ділянки, загальною площею 0,0178 га, по вулиці Маяковського, №74-А міста Коростеня за ціною визначеною цим рішенням.
5.1. У разі не підписання покупцем договору купівлі-продажу земельної ділянки, впродовж трьох місяців з дня прийняття рішення міської ради про продаж, рішення втрачає чинність.
6. Доручити міському голові Москаленко В.В. укласти від імені міської ради договір купівлі-продажу земельної ділянки загальною площею 0,0178 га, по вулиці Маяковського, №74-А міста Коростеня.
7. Додаткові умови продажу земельної ділянки по вулиці Маяковського, №74-А міста Коростеня громадянці Яценко Світлані Миколаївні:
7.1. Виконати обов’язки власника земельної ділянки згідно вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
7.2. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.
7.3. Використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням.
7.4. Забезпечити вільний доступ до проданої земельної ділянки для контролю за дотриманням власником умов продажу земельної ділянки.
8. Договір оренди по вулиці Яценко Світлані Миколаївні міста Коростеня, рахується розірваним з дати підписання договору купівлі – продажу земельної ділянки.
9. Попередити громадянку Яценко Світлану Миколаївну, що право власності на земельну ділянку по вулиці Маяковського, №74-А міста Коростеня може бути припинено у випадках передбачених ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                                          О. Олексійчук
Заступник міського голови                                                                       О.Ясинецький

Начальник фінансового управління                                                           Л.Бардовська