восьма сесія VІІІ скликання

від 19.08.2021 р. № 499

Про надання дозволу Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу ТОВ «АРМ-ЕЛЕКТРО»

Розглянувши заяву ТОВ «АРМ-ЕЛЕКТРО» від 28.05.2021р. №3652/25-08 щодо продажу орендованої земельної ділянки несільськогосподарського призначення відповідно до Конституції України, статей 12, 122, 127, 128 Земельного кодексу України, статті 9 Закону України «Про оренду землі», статей 5, 21 Закону України «Про оцінку земель», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись п.34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Надати дозвіл Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 2,8166 га (кадастровий номер: 1822385201:11:002:0001), по вулиці Миру 17, с. Сингаї, Коростенського району, наданої для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на якій розташовано об’єкт нерухомого майна, що перебуває у власності Товариства з обмеженою відповідальністю «АРМ-ЕЛЕКТРО» код ЄДРПОУ 34736163.
1.1. Встановити авансовий платіж в розмірі 10 % від нормативної грошової оцінки.
1.2. Товариству з обмеженою відповідальністю «АРМ-ЕЛЕКТРО» в десятиденний термін після підписання договору про оплату авансового внеску сплатити авансовий платіж в розмірі 10% від нормативної грошової оцінки, яка становить – 3929123,95 (три мільйони дев’ятсот двадцять дев’ять тисяч сто двадцять три гривні 95 копійок), а саме – 392912,40 (триста дев’яносто дві тисячі дев’ятсот дванадцять гривень 40 копійок) на р/р UA698999980314111941000006827, МФО 899998 код отримувача 37976485, ГУК у Житомирській обл. /ТГ м. Коростень, КБК 33010100.
2. Доручити міському голові Москаленко В.В. від імені Коростенської міської ради укласти договір на проведення експертної грошової оцінки з суб’єктом оціночної діяльності, який має відповідну ліцензію на виконання цього виду робіт.
3. Звіти про експертну грошову оцінку земельної ділянки, зазначеної в п.1 цього рішення, подати на розгляд сесії Коростенської міської ради для прийняття остаточного рішення щодо продажу вказаної земельної ділянки.

Міський голова                                                    Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                                        О. Олексійчук

Заступник міського голови                                                                     О.Ясинецький

Начальник фінансового управління                                                         Л.Бардовська