пята сесія VІІІ скликання

від 15.04.2021 р. №238

Про внесення змін до рішень Коростенської міської ради
24 сесії VII скликання  №1159  від 30.08.2018 р.,
34 сесії VII скликання  №1605  від 17.10.2019 р.,
42 сесії  VII скликання № 1965  від 08.10.2020 р.

Керуючись рішенням Коростенської міської ради (4 сесія VIIІ скликання) №172 від 25.02.2021 року «Про створення юридичної особи публічного права – Управління земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради та затвердження положення про нього», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань бюджету, економіки та комунальної власності, керуючись п.30 ч.1 ст.26, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1.Внести зміни до рішень Коростенської міської ради 24 сесії VII скликання №1159 від 30.08.2018 р. «Про затвердження Положення «Про діяльність аукціонної комісії для приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Коростеня», 34 сесії VII скликання №1605 від 17.10.2019 р. «Про визначення уповноваженого здійснювати організацію та проведення приватизації комунального майна та затвердження тексту примірного договору купівлі-продажу об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації», 42 сесії VII скликання №1965 від 08.10.2020р. «Про врегулювання питань оренди майна комунальної власності територіальної громади міста Коростеня», а саме:

скрізь по тексту рішень та додатків змінити назву «Управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради» на «Управління земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради» та «територіальна громада міста Коростеня» на «Коростенська міська територіальна громада».

Міський голова                                                     Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради

О. Олексійчук

Заступник міського голови