друга сесія VІІІ скликання

від 24.12.2020 р. №91

Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди

Розглянувши заяви громадян про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди, відповідно до Закону України «Про землеустрій», ст.16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству», яким внесено зміни щодо процедури поновлення договорів оренди землі, згідно ст. 12, 93, 124, 125, 126¹ Земельного кодексу України, рішення тридцять першої сесії VII скликання від 23.05.2019 р. № 1464 «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки несільськогосподарського та сільськогосподарського призначення на території міста Коростень», сорокової сесії VII скликання Коростенської міської ради від 27.08.2020 року №1889 «Про внесення змін до рішення 31 сесії VII скликання від 23.05.2019 р. №1464 «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки несільськогосподарського та сільськогосподарського призначення на території міста Коростеня»,керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, міська рада

1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,0046 га, на умовах оренди громадянці Самченко Юлії Михайлівні, цільового призначення – для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування по вулиці Сергія Романчука, 3, приміщення №3 міста Коростеня (кадастровий номер 1810700000:02:001:1030).
1.1. Передати в оренду строком на 5 (п'ять) років громадянці Самченко Юлії Михайлівні земельну ділянку, площею 0,0046 га, цільового призначення – для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування по вулиці Сергія Романчука, 3, приміщення №3 міста Коростеня.
1.2. Встановити розмір орендної плати громадянці Самченко Юлії Михайлівні вказаної земельної ділянки (3% від нормативної грошової оцінки): 1602, 16 грн. (тисяча шістсот дві грн. 16 коп.) в рік, 133,51 грн.(сто тридцять три грн. 51 коп.) в місяць.
2. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,0083 га, на умовах оренди громадянці Самченко Наталі Леонідівні, цільового призначення – для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування по вулиці Сергія Романчука, 3, приміщення №2 міста Коростеня (кадастровий номер 1810700000:02:001:1031).
2.1. Передати в оренду строком на 5 (п'ять) років громадянці Самченко Наталі Леонідівні земельну ділянку, площею 0,0083 га, цільового призначення – для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування по вулиці Сергія Романчука, 3, приміщення №2 міста Коростеня.
2.2. Встановити розмір орендної плати громадянці Самченко Наталі Леонідівні вказаної земельної ділянки (3 % від нормативної грошової оцінки): 2890,86 грн. (дві тисячі вісімсот дев’яносто грн. 86 коп.) в рік, 240,91 грн.(двісті сорок грн. 91 коп.) в місяць.
3. Вищевказаним громадянам в місячний термін укласти договори оренди земельних ділянок.
4. Відділу комунальної власності управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради забезпечити реєстрацію та зберігання договорів оренди.
5. Рекомендувати Коростенському управлінню ГУ ДПС у Житомирській області забезпечити контроль щодо своєчасного надходження та повноти сплати орендної плати за використання вищевказаних земельних ділянок на рахунок місцевого бюджету у відповідності до Земельного та Податкового кодексів України.

Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                               О. Олексійчук

Заступник міського голови                                                             О.Ясинецький

Начальник відділу комунальної