друга сесія VІІІ скликання

від 24.12.2020 р. №108

Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних  ділянок в постійне користування

Розглянувши заяви КНП «Коростенська ЦМЛ КМР» та КУ ТЦСО (надання соціальних послуг) міста Коростень про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування, відповідно до ст. 19 Закону України «Про землеустрій»,  статей 12, 92, 123 Земельного кодексу України, ст.16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, міська рада

1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, площею 5,7820 га, для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги по вулиці Амосова Миколи, 8 міста Коростеня (кадастровий номер 1810700000:01:013:0112).
1.1. Передати Комунальному некомерційному підприємству «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради» в постійне користування земельну ділянку, площею 5,7820 га, для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги по вулиці Амосова Миколи, 8 міста Коростеня.
2. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, площею 0,1604 га для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги по вулиці Грушевського, 7-Г міста Коростеня (кадастровий номер 1810700000:02:001:0076).
2.1. Передати Комунальному некомерційному підприємству «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради» в постійне користування земельну ділянку, площею 0,1604 га для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги по вулиці Грушевського, 7-Г міста Коростеня.
3. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, площею 4,9691 га для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги по вулиці Григорія Сковороди, 81 міста Коростеня (кадастровий номер 1810700000:02:007:0207).
3.1. Передати Комунальній установі Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Коростень в постійне користування земельну ділянку, площею 4,9691 га для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги по вулиці Григорія Сковороди, 81міста Коростеня.

Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                               О. Олексійчук

Заступник міського голови                                                             О.Ясинецький

Начальник відділу комунальної