друга сесія VII скликання

від 24.12.2020 р. №103

Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Розглянувши клопотання ПрАТ «ТЗ «Трубосталь», Відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості, відповідно до статей 12, 92, 123, 125, 126 Земельного кодексу України, статті 55 Закону України «Про землеустрій», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, міська рада

1. Надати Приватному акціонерному товариству «Трубний завод  «Трубосталь» дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на умовах оренди, площею 0,9202 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вулиці Шатрищанській, 69 міста Коростеня (кадастровий номер: 1810700000:01:015:0012).
2. Надати Відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в постійне користування, площею 0,0215 га для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування по вулиці І.Франка, 4-Д міста Коростеня (кадастровий номер: 1810700000:02:001:0714).
3. Остаточну площу встановити геодезичним способом при розробці технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
4. Рекомендувати Приватному акціонерному товариству «Трубний завод  «Трубосталь», Відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради замовити в розробника документації із землеустрою, який має право на виконання даного виду робіт, виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                               О. Олексійчук

Заступник міського голови                                                             О.Ясинецький

Начальник відділу комунальної