друга сесія VІІІ скликання

від 24.12.2020 р. №99

Про поновлення договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення

Розглянувши заяви юридичних осіб про поновлення договорів оренди земельних ділянок, згідно статті 33 Закону України «Про оренду землі», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству», яким внесено зміни щодо процедури поновлення договорів оренди землі, відповідно до статей 12, 93, 124, 125, 126¹ Земельного кодексу України, рішень тридцять першої сесії VII скликання від 23.05.2019 р. № 1464 «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки несільськогосподарського та сільськогосподарського призначення на території міста Коростеня», сорокової сесії VII скликання Коростенської міської ради від 27.08.2020 року №1889 «Про внесення змін до рішення 31 сесії VII скликання від 23.05.2019 р. №1464 «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки несільськогосподарського та сільськогосподарського призначення на території міста Коростеня», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, міська рада

1. В зв’язку з закінченням строку дії, поновити договір оренди земельної ділянки від 09.11.2015 року, яка надана Підприємству Облспоживспілки Коростенське Виробничо-Торгівельно-Заготівельне Підприємство, в оренду рішенням сорок восьмої сесії VI скликання від 20.10.2015 року №2087, цільове призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вулиці Сергія Кемського, 72-А міста Коростеня, кадастровий номер 1810700000:01:011:0040.
1.1. Встановити Підприємству Облспоживспілки Коростенське Виробничо-Торгівельно-Заготівельне Підприємство, строк оренди земельної ділянки, площею 0,6465 га, цільового призначення - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості – 10 (десять) років.ПІДП1.2.РИЄМСТВО ОБЛСПОЖИВСПІЛКИ КОРОСТЕНСЬКЕ ВИРОБНИЧО – ТОРГІВЕЛ
1.2. Встановити Підприємству Облспоживспілки Коростенське Виробничо-Торгівельно-Заготівельне Підприємство розмір орендної плати за використання вказаної земельної ділянки (3% від нормативної грошової оцінки) 44381, 39 грн. (сорок чотири тисячі триста вісімдесят одна грн. 39 коп.) в рік, 3698,45 грн. (три тисячі шістсот дев’яносто вісім грн. 45 коп.) в місяць.
2. В зв’язку з закінченням строку дії, поновити договір оренди земельної ділянки від 12.01.2016 року, яка надана Приватному підприємству «Фармацевтична фабрика «Науково-виробниче об’єднання «Ельфа», в оренду рішенням другої сесії VII скликання від 17.12.2015 року №40, цільове призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вулиці Залізничній, 2 міста Коростеня, кадастровий номер 1810700000:02:038:0010.
2.1. Встановити Приватному підприємству «Фармацевтична фабрика «Науково-виробниче об’єднання «Ельфа», строк оренди земельної ділянки, площею 3,0000 га, цільового призначення - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості – 5 (п’ять) років.
2.2. Встановити Приватному підприємству «Фармацевтична фабрика «Науково-виробниче об’єднання «Ельфа» розмір орендної плати за використання вказаної земельної ділянки (3% від нормативної грошової оцінки) 145907,95 грн. (сто сорок п’ять тисяч дев’ятсот сім грн.  95 коп.) в рік, 12158, 10 грн. ( дванадцять тисяч сто п’ятдесят вісім грн. 10 коп.) в місяць.
3. Відділу комунальної власності управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради забезпечити реєстрацію та зберігання договорів оренди.
4. Рекомендувати Коростенському управлінню ГУ ДПС у Житомирській області забезпечити контроль щодо своєчасного надходження та повноти сплати орендної плати за використання вищевказаної земельної ділянки на рахунок місцевого бюджету у відповідності до Земельного та Податкового кодексів України.

Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                               О. Олексійчук

Заступник міського голови                                                             О.Ясинецький
Начальник відділу комунальної